[Večerní souhrn článků] • Fotbalový klub Juventus vydává token pro fanoušky • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Gemini uvádí DeFi tokeny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • EU navrhuje zákon pro regulaci kryptoměn • Glassnode: Uniswap může být pod kontrolou Binance • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Po několika dnech prudkého poklesu...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše nové večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zprávy dne

Fotbalový klub Juventus vydává token pro fanoušky

Italský profesionální fotbalový klub Juventus vydává svůj vlastní blockchainový token, který umožní fanouškům účastnit se hlasování. Po celoročním vývoji je token k dispozici od včerejška.

Počáteční cena tokenu je nastavena na 2 eura za jeden token. Fanoušci, kteří tento token drží, budou moci hlasovat v řadě rozhodnutí související s fotbalovým klubem.

Společnost TokenData analyzovala kryptoměnový průmysl

Kryptoměny jsou s námi téměř 11 let, to však neznamená, že se od té doby tento průmysl zcela rozvinul. Toto odvětví je stále v plenkách, probíhá však stále důležitý vývoj.

Dle analýzy v období mezi rokem 2013 a koncem roku 2019 došlo přibližně k 350 akvizicím (proces získání aktiv) kryptoměnových a blockchainových společností. Většina z nich se stala v roce 2018.

Analýzy a trhy

03.12.19 Technická analýza + 14% RVN/USD a + 26,67 % RVN/BTC Ravencoin dnešní pump který tě zvedne ze židle!

Při pohledu na trh kryptoměn dnes vidíme převážně oslabování altcoinů v čele s Bitcoinem. Ale najdou se i takové, které to dnes rozjely naplno. Jedním z nich je Ravencoin, který dnes posílil o 14%. Zdaleka to ale nemusí zůstat pouze u 14%.

03.12.19 Technická analýza VET/USD – VeChain roste i navzdory hlavnímu trendu!

VeChain už od konce října v podstatě jde proti trendu. Za tak extrémně krátkou dobu, jako jsou tři týdny, udělal více jak 180%, čímž se právě tento coin stává všech gamblerů snem.

Kryptoměny a kryptofirmy

Kupuje Facebook kryptoburzu Coinbase?

Celosvětový zpravodajský finanční portál The Economist přišel se zajímavou zvěstí, podle které má gigant sociálních médií Facebook koupit jednu z nejlepších kryptoburz Coinbase.

[Názor] Z části kryptokomunity je cítit značná frustrace – je k tomu skutečně důvod?

Kryptoměny v roce 2018 zažily mohutný bear market, ze kterého se řada z nich stále nevzpamatovala. Bitcoin letos prudce rostl, ale ve druhé polovině roku začal opět padat. Z části naší české a slovenské kryptokomunity vyzařuje velká frustrace, skepse a zklamání. Existuje k takovým pocitům skutečně reálný důvod?

Ripple znovu uvolňuje 1 miliardu XRP

Společnost Ripple, Inc. uvolnila další miliardu XRP v hodnotě 225 milionů dolarů ze své úschovy a vznesla tak řadu otázek týkající se výkonu tokenu. V průběhu roku 2019 se velkého růstu nedočkal a ztratil tak naději pro navýšení své hodnoty do konce roku.

MEME dne – Crypto nikdy nespí

kryptoměny, crypto

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

5 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře