03.12.19 Technická analýza + 14% RVN/USD a + 26,67 % RVN/BTC Ravencoin dnešní pump který tě zvedne ze židle!

0
(0)

Zprávy a souhrny

02.08.20 Bitcoin a Ethereum – Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • Circle uzavřel partnerství s Genesis: podporují použití USDC v tradičním financování • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Při pohledu na trh kryptoměn dnes vidíme převážně oslabování altcoinů v čele s Bitcoinem. Ale najdou se i takové, které to dnes rozjely naplno. Jedním z nich je Ravencoin, který dnes posílil o 14%. Zdaleka to ale nemusí zůstat pouze u 14%.

Úvod

Vítám tradery a traderky u dalšího updatu na RVN/USD a RVN/BTC. Dnešek byl pro RVN velmi úspěšný, když ukončil konsolidaci výraznou pumpou o velikosti 14%. V bull marketu by byly tyto hodnoty směšné ale v momentálním bear marketu tyto hodnoty bijí do očí a zaujaly i nás.

Technická analýza RVN/USD

Podíváme se jako dnes investory potěšil RVN na páru RVN / USD. Na grafu vidíme 14% nárůst na hodnotě téměř o velikosti jedné 4 hodinové svíčky. Při pohledu na graf vidíme pattern trianglů nad kterým se nachází silná resistence. Právě tuto resistenci budou chtít bulls v nejbližších dnech zdolat. Momentální svíčka o velikosti 14% je jen přípravou a prvním útokem bulls, nejprve musí ale prolomit resistence line trianglů. Problémem pro RVN bude zopakovat podobnou pumpu i o pár dnů později, za předpokladu propadu na nejbližší support na hodnotě 0,025 USD. Po prolomení resistence line trianglů nebude RVN stát nic v cestě, aby bulls došli k weekly resistence na hodnotě 0,0298 – 0,0317 USD. 

Technická analýza RVN/BTC

Při pohledu na graf RVN/BTC se Ravencoin usadil nad úrovní 360 sath. Před 2 dny se testovala oblast podpory na 300 sath., kde nastala pumpa. Tento weekly support využili bulls na Long a vytáhli RVN na 360 sath., což představuje 20,67% pumpu. V současné době cena konsoliduje ztráty z léta. Resistence (odpor) je blízko úrovně 374 sath. Očekává se nádech bulls při poklesu na nejbližší podporu na hodnotě 332 sath. od které by mohl přijít odraz, vyplývající z předešlých 2 cyklů.

Cílové hodnoty které se bulls budou snažit dosáhnout jsou na resistence line kanálu 387 – 418 sath. Tyto hodnoty vyplývají z vrcholu předešlých cyklů a zároveň kopírují horní stranu klesajícího kanálu. Zvýrazněné růžové úseky na grafu jsou přípravou na pumpu, jakou jsme viděli dnes. ABC formace nám přináší pohled na příští možný průběh vývoje cen RVN podle předešlých cyklů označených na grafu.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře