[Večerní souhrn článků] • Bitcoin překonal rekord • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Gemini uvádí DeFi tokeny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • EU navrhuje zákon pro regulaci kryptoměn • Glassnode: Uniswap může být pod kontrolou Binance • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Po několika dnech prudkého poklesu...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše nové večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin překonal rekord

Zatímco se většina lidí zaměřuje spíše na cenu Bitcoinu, jeho síť vytvořila nový rekord v hodinovém objemu transakcí v USD. Poprvé za celou historii síť zpracovala celkem 8,9 miliardy amerických dolarů v transakcích za pouhou hodinu.

V posledních dvou letech zaznamenaly objemy transakcí na síti masivní nárůst, kde z pouhých 200 milionů USD v roce 2017 skočilo toto číslo na více než pětinásobek. Vše je známkou významného zlepšení blockchainu.

 

Analýzy a trhy

05.12.19 Technická analýza: Manipulace Bitcoinu vyhovuje hlavně velrybám!

Bitcoin nám v poslední dny ukazuje vzestupy i pády. Čekáme v nejbližších dnech propad, nebo růst k resistenci 7 800 USD? Situace vyhovuje velrybám, které využívají menší objemy na manipulaci ceny Bitcoinu.

05.12.19 Technická analýza BNB/USD – trhy nás opakovaně zrazují

Jestli sledujete situaci podrobněji, tak jistě víte, že se teď kryptotrhy chovají podivně a dost těžko se vůbec z čehokoliv teď dá vycházet.

Kryptoměny a kryptofirmy

Platformy na kryptopůjčky jsou na vzestupu

Může se to jevit jako překvapení, ale platformy určené k půjčkám pomocí kryptoměn jsou novým vývojem v kryptoodvětví. Platforma umožňuje uživateli vložit kryptoměnu do smart kontraktu jako zajištění úvěru. Smlouva tak sleduje vzniklé úrokové a úvěrové platby a brání komukoli zasahovat do tohoto procesu.

[Osobnost] Nikola Tesla – génius, nebo šílenec?

Někdy je rozdíl mezi šílenstvím a genialitou jen velmi nepatrný. Naše dnešní osobnost je toho důkazem. Nikola Tesla dokázal změnit svět, přesto je pro nás jeho život navždy zahalen pod rouškou tajemství a konspirací.

Regulace a státy

Analytik Deutsche Bank – kryptoměny čeká vzestup!

I když to v současné době nevypadá a kryptoměny se potýkají s klesajícími cenami, jejich čas má teprve přijít. S tímto tvrzením přichází analytik Deutsche Bank Jim Reid.

Francie: Libra ohrožuje suverenitu Evropy, chceme spustit vlastní krypto v 2020

Podle francouzské zpravodajské agentury AFP zahájí Bank of France, Banque de France, testování své vlastní kryptoměny v roce 2020. Toto oznámení učinil guvernér banky François Villeroy de Galhau 4. prosince.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Čína a kryptoměny

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře