[Večerní souhrn článků] • Airdrop kryptoměny Bancor na silvestra • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Glassnode: 100 000 unikátních BTC peněženek přesouvá denně BTC • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Kryptotrhy během významného výprodeje utrpěly...

[Večerní souhrn článků] • Nová kryptoměnová burza dnes oznámena • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše nové večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Airdrop kryptoměny Bancor na Silvestra

Na nový rok všichni držitelé kryptoměny Bancor získají 10 procent svých podílů v nové měně. Airdrop dnes oznámila sama společnost Bancor. Bancor funguje jako decentralizovaná kryptoburza. Společnost doufá, že lidé budou více motivováni k tomu, aby pomohli učinit BNT likvidní, což mu umožní být konkurenceschopnou službou centralizovaných burz.

Analýzy a trhy

28.11.19 Technická analýza BTC, XMR, ETH – Bitcoin za 8 100 USD, Monero 62 USD a Ethereum 173 USD o víkendu?!

Hodnota 8 100 USD je pro Bitcoin blíž než si myslíme. Nový vzor ukazuje silné znaky bullish. Stejně dobře vypadá i bullish verze Monera či Etherea.

28.11.19 Technická analýza EOS/USD – Na trhu s EOSem se vytváří reverzní dvojité dno

Trh překvapil a pokračoval oživením, které začalo 25. listopadu. U EOSu je situace samozřejmě podobná, kdy to vypadá zatím na odraz ode dna. Má to vcelku pěknou šanci na to, abychom začali prosinec růstovou trajektorií.

Kryptoměny a kryptofirmy

Klid a HODL: 3 důvody, proč neprodávat Bitcoin

V posledním týdnu kryptoměny zažily propad. Za velké cenové výkyvy kryptoměn mohou přesuny BTC a zásah Číny do obchodování s digitálními aktivy na kryptoburzách. V článku si ukážeme 3 důvody, proč v této situaci zachovat chladnou hlavu.

[Názor] Proč je zbytečné stavět proti sobě Bitcoin a zlato

Již nějakou dobu vznikají rozpory a hádky mezi příznivci Bitcoinu a kryptoměn a zastánci zlata. Jedni říkají, že Bitcoin nahradí zlato, srovnávají ho se zlatem či dokonce věří, že je s ním korelován. Druzí naopak sázejí na kov, který sloužil jako peníze už v dobách, kdy se pravděpodobně dalo žít bez nich, což už dnes nejde.

Jak ochránit svůj PC a smartphone před cryptojackingem

Kryptoměny se staly nesmírně populárními, a to hlavně kvůli nárůstu jejich cen. V kombinaci s jedním z hlavních atributů digitálních měn – těžbou – se často stávají předmětem zájmu hackerů.

Video dne – Rok 2019

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře