28.11.19 Technická analýza BTC, XMR, ETH – Bitcoin za 8 100 USD, Monero 62 USD a Ethereum 173 USD o víkendu?!

0
(0)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Hodnota 8 100 USD je pro Bitcoin blíž než si myslíme. Nový vzor ukazuje silné znaky bullish. Stejně dobře vypadá i bullish verze Monera či Etherea.

Technická analýza BTC/USD

Vítám tradery a traderky u dalšího updatu na BTC/USD. Bitcoin se konečně rozhodl. Bulls konečně reagovali na momentální útok medvědů. Při pohledu na pattern dole nezbývá než předpokládat další pumpu směrem až k nejbližší resistenci na 8 100 USD.

Momentální podpora začíná na 7 264 – 7 400 USD. Podle patternu by nás měla poslat pravá noha patternu prudce směrem nahoru. Pro Bitcoin je momentálně otevřená cesta k 8 100 USD. Už z předchozího cyklu je vidět, že minulému propadu nestálo nic v cestě. Stejně tomu může být i nyní při cestě k 8 100 USD.

RSI indikátor BTC

Při pohledu na 1 m. indikátor RSI vidíme prolomení kanálu. Bitcoin poprvé za měsíc prolomil kanál (rezistenci) a bulls se hlásí k novému bull runu.

Technická analýza XMR/USD

Vítám tradery a traderky u dalšího updatu na XMR/USD. Stejně jako Bitcoin i XMR ukazuje známky bullsih. Momentální hodnota je na 54 USD. Nejbližší rezistence je na hodnotě až 62,94 USD a tato hodnota by mohla být prolomena už o víkendu.

Podpora bulls začíná na hodnotách 51,2 – 53,9 USD. Bulls se možná rozhodnou, že na XMR budou nakupovat právě na těchto hodnotách před tím než to střelí nahoru. Na XMR vidíme i ukončený pattern kulatého dna a tento vrchol cyklu nám nyní přináší nejbližší rezistence. Rozhodně předchozí cyklus skončil a nic jiného, než nastavení pro rezistenci nám momentálně nenabízí.

Technická analýza ETH/USD

Vítám tradery a traderky u dalšího updatu na XMR/USD. Stejně jako na BTC, takový vzor a stejnou strukturu najdete i na ETH. Abych se zbytečně neopakoval z predikcí na BTC, tak i na ETH se očekává prudký výstřel směrem nahoru. Momentálně hodnoty jsou na 153 USD a nejbližší resistance je na hodnotách 173 USD. Při pohledu na graf nám nejbližší podpora vychází na hodnotách rovných 150 USD. Právě v těchto minutách se ETH pokouší odrazit od zóny podpory směrem nahoru. Bulls se budou muset rozhodnout buď před víkendem nebo během víkendu či tuto příležitost využijí ve svůj prospěch nebo pustí k opratě zase bears.

Co číst dále?

27.11.19 Technická analýza LTC/USD – Bulls konečně ukázali kde se Litecoin odrazí!

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Václav

Nevím, nevím člověče. BTC 3x za poslední dva dny testoval rezistenci na urovni 7650 -7690 USD a pokaždé byla růst přes tuto rezistenci zamítnut. Navíc se mi zdá, že objem nákupů začína opět upadat. Myslím že nás čeká spíše propad než růst ceny k 8100USD

Václav

Aha jen jsem to odklik už to padá 🙂

pietro

BTC jde k $5.000. 🙂

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: