[Večerní souhrn článků] • Peter Schiff je přesvědčen, že Bitcoin nyní spadne na 1 000 USD • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše nové večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Peter Schiff je přesvědčen, že Bitcoin nyní spadne na 1 000 USD

Na Twitteru se strhla bouřlivá debata, když Peter Schiff tvrdil, že BTC / USD půjde na hodnotu až 1 000 dolarů. Dle jeho slov současná cenová akce korelovala s formací “hlavy a ramen”.

Komunita se okamžitě spojila v komentářích pod jeho příspěvkem snažící se zesměšnit jeho teorii a predikci ceny. Schiff je pro kryptokomunitu známým pochybovačem o Bitcoinu. Na konci října obvinil Schiff investory z manipulace, protože BTC dosáhl většího růstu než zlato.

Analýzy a trhy

22.11.19 Technická analýza BTC/USD Bitcoin padá, za 24 hod. ztratil 1 000 USD na hodnotě. Otevřela se cesta k 6 000 USD?

Bitcoin bojuje o udržení 7 000 USD, trhy krvácí. Pojďme se podívat na to, kde se nachází důležité supportní zóny a co můžeme očekávat od Bitcoinu v následujících dnech.

22.11.19 Technická analýza BNB/USD – Trhy krvácí a Binance coin není výjimkou + malé zamyšlení nad tržní situací

Situace na kryptotrzích se neustále zhoršuje, nicméně každou chvíli by už mělo dojít k nějakému retracementu, protože všechny trhy s kryptoaktivy začínají být přeprodané. Aktuální dění je takový pomyslný vykřičník za tím, co se tento rok vše odehrálo.

Kryptoměny a kryptofirmy

ShapeShift představuje token pro obchodování bez provizí

Společnost ShapeShift zavádí svůj vlastní token s názvem FOX, jenž zdvojnásobuje pokusy burzy o další decentralizované obchodování s kryptoměnami.

Regulace a státy

Čínská digitální měna představuje pro americký dolar hrozbu

Cvičná krizová simulace prováděná bývalými vysoce postavenými vládními úředníky USA ukázala, že dominantní postavení dolaru v globálním finančním systému by bylo vážně oslabeno vydáním čínské digitální měny.

Čínská společnost na produkci Bitcoin minerů získala 90 milionů dolarů při IPO

Společnost Canaan, která se zabývá produkcí těžařských rigů, získala až 90 milionů dolarů při tzv. Initial public offering (IPO) ve Spojených státech. Tak vlastně prodala podíly na samotném minimu, za které se daly v tu chvíli sehnat.

MEME dne – ICO vs. skutečnost

ico, meme, crypto, kryptoměny

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Libor

no, to by bylo halo kdyby mel pravdu, protoze to by spustilo podle me spiralu smrti

pan.karel

To by bylo sebevrazd 🙂 A pekna fotecka kryptomagazine,dobre vystihuje skutecnou podobu ICOs 😀

Salam

To je větší šance že bitcoin dosáhne 100K než Schiffová anál lýza na 1K .Schiffová predikce by mohla fungovat ale ne za předpokladů že už je 86% všech bitcoinu vytěženo a 176 dni před halvingem , bude nějaký blbec riskovat masivní výprodej svého portfolia za těch to předpokladů ? myslím si že ne protože svým prodejem taky riskuje to že bitcoin za cenu co prodal už nekoupí levněji a hrozí že nakoupí dráž .Hlavně že se tu psalo jak klesá hash rate bitcoinu a horníci rezignují 6 měsíců před halvingem a hash rate klesá , mrknu na graf a hash rate je opět v plných obrátkách a začíná opět trhat rekordy .

spot_img