22.11.19 Technická analýza BTC/USD Bitcoin padá, za 24 hod. ztratil 1 000 USD na hodnotě. Otevřela se cesta k 6 000 USD?

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Bitcoin bojuje o udržení 7 000 USD, trhy krvácí. Pojďme se podívat na to, kde se nachází důležité supportní zóny a co můžeme očekávat od Bitcoinu v následujících dnech.

Zdravím všechny tradery a traderky u nového updatu technické analýzy Bitcoinu. Začneme vývojem BTC v posledních pár dnech a že to bylo krvavé!

Technická analýza: BTC/USD

Momentálně se Bitcoin pohybuje na hodnotě 6 950 USD. Jak můžete vidět na grafu, situace není příznivá pro Bitcoin už od spuštění Bakktu, od kterého si mnoho lidí slibovalo velké věci. Po Bakktu se světové zprávy o Bitcoin příliš nezajímaly a pád ceny na sebe nenechal dlouho čekat. Při pohledu na graf vidíme, že se Bitcoin pohybuje v klesajícím kanálu již téměř 5 měsíců. Cena propadla z 13 950 USD (top v roce 2019) na současných 6 950 USD.

Do grafu jsem označil i to, kde by se Bitcoin mohl odrazit. Momentálně vážným kandidátem zůstávají hodnoty 6 800 – 6 540 USD. Vycházím z předpokladu support line a stejně tak i z předpokladu opakování se stejného možného cyklu z 25. 10. 2019

Nejbližším možným odrazem Bitcoinu směrem nahoru bude možná tak hodnota 6 540 USD, kde leží support line kanálu, který se nám vytvořil za posledních 5 měsíců. Za posledních 24 hod. jsme propadli o více než 1 000 USD a co se týče tohoto týdne, celková ztráta na BTC je -18,30 %, což představujeme pokles hodnoty o 1 540 USD.

Pohled na týdenní propad BTC/USD

Nejhorší na celém BTC / USD grafu je ale fakt, že se stále nacházíme v klesajícím kanálu a pokud Bitcoin výrazně neprorazí odpor kanálu na hodnotách 8 196 USD budeme stále bearish, alespoň co se týče druhého pololetí 2019. Mnozí už spekulují, že momentální propad je poslední šance koupit Bitcoin pod 10 000 USD ještě před začátkem roku 2020. Tyto spekulace stojí na blížícím se halvingu, který by se měl uskutečnit v květnu 2020.

Co číst dále?

[Polední zprávy] • CEO PayPalu Dan Schulman hodluje Bitcoin • Čína se zaměřila na identifikaci a likvidaci nelegálních kryptoburz • a další novinky

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Honza

Pokud někdo čekal na vhodný čas pro nákup, tak teď je ideální doba “májový proserkové majů šanci”.

Honza

To napětí má hustotu betonu 🙂

Honza

Tak dnešní den je ten, kdy byl BTC ještě tak levný 🙂 Zapamatujte si 22.11.2019.

Don

Bylo by to fajn, ale myslim, ze bude jeste hůř. Strach a chamtivost vladnou bitcoinu. Dokud se to nezmeni, a lidi nepochopi, ze btc je uloziste hodnoty. Tak stale to bude jako na horske draze. Coz lidem, kteri vlozili Nebo se chystaji vlozit cast penez nevyhovuje.

Dejvus

Co je to za hádanky? Otevřela se cesta k 6000 ? No a tvl co když se otevřela cesta na jeden dolar ? Všude piš hlavně otazníky do nadpisů, ať to vypadá jak klikbejt z youtube nějakého teenagera. To abys zase napsal co nejvíce různých utopických teorrií s cílem zabubákovat, co ? A že – “situace není příznivá již od BAKKTu, od něhož si lidé slibovali velké věci ? ” – Ty jsi tady sám psal bujné fantastické scénáře, jak BTC vyletí po BAKKTu na Jupiter a že půjde nad 12 tis. Hajpoval jsi BATKKT jako šílenec, tak tady teď nepředváděj, jak máš super přesnou křišťálovou kouli a že zase víš co bude dneska k večeři. Zatím jsi netrefil vůbec nic, je to snůška úvah zkrachovalého joudy, co se vydává za tradera. To co předvádíš nemá s TA a predikcema nic společného, to jsou hádanky a všestranné myšlenky, hodné pouze pro debatu někde v hospodě u piva, ne na webu o kryptu.

Jsem toho názoru, že tady pan pisálek Ján Kvapil co se neustále ve svých úsměvných teoriích plete, nemá šanci sdělit lidem, “co můžeme očekávat v následujících dnech”, jak se uvádí. Vzhledem k absurdním predikcím, vysypaným po ránu nad mlékem s piškotama nelze žádný jeho prstní výcuc brát vážně. Pokud si zpětně přečtete jeho “hádanky”, které sesmolil, zjistíte, že si buďto protiřečí, nebo jsou teorie naprosto mylné a navíc v porovnání co se později doopravdy událo se prozatím nikdy netrefil. Vykřičené titulní hlášky již od září jako ” 12 000 USD je blíž, než si myslíme ” které se mimochodem po třech měsících samozřejmě nesplnily, mají pouze nalákat čtenáře z internetových vyhledávačů, pokud tam zadají nějaká vyhledávající slova ohledně Bitcoinu. Tyto “klikbejty” pak mají za následek, že občas si tyto bláboly Jana Kvapila někdo přečte a nedejbůh se nějakými pofidérmími radami řídí. Psát nejprve o tom, že BTC je blízko k 12 tis a teďky řešit, že poletí na 6.500 je jeho zcela běžné převlečení kabátu. Vyvolávat Hype a pak paniku… to je jak ve filmech :-))) Nejlepší byla telenovela o BAKKT. Před jeho spuštěním – tisíce slov a několik bulvárních výlevů, jak to cenu BTC vyžene na Mars a den poté – už čtete – “Po spuštění BAKKT se cena BTC velmi propadla, jak jsem predikoval.” LOL… Že si protiřečí a lže je Ok, ale když je to v každém druhém článku, je to únavné. Návštěva psychiatra by neuškodila.

Z pozice běžného uživatele těmito články nejsem překvapen, nekvalitních blábolů jsou po netu miliardy, ale prostě zamrzí, že se na jinak kvalitním webu oběví nějaký hlupák, co mele stále dokola stejné utopie, hádnky a plete si kryptomagazín s bulvárním Bleskem. Dále tyto zvratky nemá cenu komentovat, stačí všechny starší články pana Jána Kvapila porovnat se skutečností a tyhle nové hádanky porovnat s aktuálními možnostmi trhu.

Lakatoshi

na nejakej bakkt evidentene sere pes

Petr

6800 byla dobrá cena na nákup. Na 6k zapomeňte…..

O. K.

Jojo aby to nespadlo na 4…ono totiz nikdy nevis.

spot_img