Ubisoft by mohl být první herní společností fungující na blockchainu

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Herní průmysl je klíčem k masovému přijetí kryptoměn a herní gigant Ubisoft by  tomu mohl razantně dopomoci. Ke konci roku 2019 se blockchainová platforma Ultra spojila s Ubisoftem.

Nově vzniklé partnerství

Ultra uzavřela dvě významná partnerství s Ubisoftem a AMD, aby upevnila svůj postoj v herním průmyslu fungujícím na blockchainu. Za cíl tak má vytvořit spravedlivý ekosystém pro distribuci her po celém světě.

Díky nově vzniklému partnerství tak herní gigant poskytne platformě Ultra řadu serverů a služeb. Spolupráce tak povede k tomu, že se Ubisoft stane prodcentem bloků na přidruženém blockchainu Ultra.

Ubisoft je tradiční herní gigant, zodpovědný za velmi populární série jako Assassin’s Creed či Far Cry s celou řadou dalších komerčně úspěšných titulů. Společnost ví, jak vytvořit a uvést na trh hru, která hráče po celém světě opravdu zajímá.

Své příští tituly by tak mohl začít vyvíjet na blockchainu pro platformu Ultra.

Budoucnost herního průmyslu

Ultra si od budoucnosti slibuje rozbití monopolu distribuce her. Pokud všechny snahy budou úspěšné, ostatní společnosti z herního průmyslu tak budou tento krok následovat a připojí se do platformy Ultra nebo vzniknou nové blockchainové platformy.

Do budoucna tak Ultra očekává cenné přispěvatele, kteří mají na trhu s hrami letitou zkušenost a jejich herní výtvory jsou populární. Investoři nebudou chtít být pouhými pozorovateli, protože technologie bude zaznamenávat vysoký zisk.

Trh je obrovský, protože existují více než 2 miliardy hráčů, kteří buď hrají na konzolích, počítači nebo chytrých telefonech.

Závěr

Blockchain v herním průmyslu přináší větší transparentnost a důvěru v herní prostor. Pro hráče přináší nový jedinečný herní zážitek. Blockchain může znamenat do budoucna průlom v herním průmyslu.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img