Ubisoft se připojí k herní platformě ULTRA založené na EOS

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Herní gigant Ubisoft se připojí k testovací síti Ultra, která má za cíl vytvořit spravedlivý systém pro distribuci her na technologii blockchain. Ubisoftu poskytne podíl na platformě, založené na kryptoměně EOS.

Velký spojenec herního průmyslu

22. listopadu oznámila platforma pro distribuci videoher Ultra, založená na blockchainu, že uzavřela partnerství s francouzským videoherním gigantem Ubisoft. Společnost se zavázala, že bude fungovat na síti do konce letošního roku. Šéf Ultra, Nicolas Gilot řekl:

„Ubisoft je dobře zavedená a respektovaná herní společnost. Díky podpoře blockchainu a testování jeho funkčnosti se ještě více zvyšuje transparentnost a legitimita naší sítě, což zvyšuje důvěru ostatních velkých vydavatelů her. Blockchain je nyní důležitou součástí herního ekosystému.“

Ubisoft projevil značný zájem o technologie blockchainu již v minulosti. V roce 2018 vstoupil Ubisoft i Ultra do aliance Blockchain Game Alliance, která má za cíl podnítit adopci blockchainu v celém herním průmyslu a na oplátku pomůže vytvořit propojené herní univerzum pro hráče.

Decentralizace ve hrách

Blockchain Game Alliance se snaží o vytvoření decentralizace ve videohrách bez ohledu na konkrétní typ blockchainu. Vedoucí iniciativy Ubisoft blockchain, Nicolas Pouard řekl:

„Náš tým v laboratoři pro strategické inovace je pevně přesvědčen, že užití blockchainu vrátí hráčům po celém světě kontrolu nad jejich herními zážitky. V tomto případě Ultra nabízí řešení.“

Dle Ubisoftu je testování UOS Ubisoft úspěšné a společnost tak bude součástí startovacího týmu pro mainnet. Společnost za rozvoj blockchainu získává UOS tokeny jako odměnu za svoje služby, což vývojáři dává podíl na trhu.

Závěr

Herní blockchain průmysl je stále příliš malý a mladý. Pokud se Ultra rozšíří o další velké vývojáře, bude budoucnost herního průmyslu ve znamení decentralizace a blockchainu.

Co číst dále

Čtyři důvody, proč Bitcoin propadl pod 7 000 USD

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: