TRON si zvolil první dva „Super Reprezentanty“

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Hackeři rozdávají ukradené Bitcoiny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin se oddělil od Wall Street a posiluje • Binance má výpadek • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Bitcoin konečně za posledních 24...

Od 26. června probíhají v síti kryptoměny TRON (TRX) volby. Z nich má vzejít 27 zástupců, takzvaných „Super Representatives“, kteří hrají klíčovou úlohu v řízení komunity TRON tím, že zajišťují vykonávání základní funkcí, jako je generování bloků a potvrzování transakcí.

Získejte exkluzivní členství na Trading11 jen za 250,- Kč měsíčně

Hlasování se 100 kandidátmi

Poté, co TRON opustil Etehreum platformu a koncem června vytěžil svůj první genesis blok na vlastním MainNetu, spustil 26. června hlasování, které se týká volby 27 „Super Representatives“. Prvními dvěma vybranými se staly skupiny Skypeople a Cryptodiva.

Doporučujeme článek: Tron spálí mince v hodnotě 50 milionů USD

Hlasování se mohou zúčastnit držitelé TRX, přičemž jejich coiny jsou během celého období voleb uzamčeny v Tron Wallet. Ve volbách celkově kandiduje 100 uchazečů. 27 nejúspěšnějších se stane již zmíněnými „Super Representatives„. Po získání této funkce budou za každý vytěžený a potvrzený blok odměněni částkou 32 TRX. Vzhledem k tomu, že aktuálně jsou zvoleni pouze dva výše uvedení Super Representatives, dá se říci, že tempo schvalování je relativně nízké.

Úplný seznam kandidátů si můžete prohlédnout na webové stránce společnosti Tron zde.

15 kritérií, které musí „Super Representatives“ splňovat

Původně tvůrci TRONu definovali 8 základních požadavků, které musí uchazeč o pozici „Super Representative“ splňovat, ale vzhledem k tomu, že jejich snahou je co největší decentralizace, výběr nejlepších kandidátů a samozřejmě i rozvoj celé platformy, rozšířili seznam kritérií až na 15.

Informace, které musí každý uchazeč poskytnout a zároveň kritéria, která by měl splnit, jsou například: vliv uchazeče nebo skupiny na sociální média s více než 500 vlastními fanoušky, roční plán podpory komunity (kandidáti by měli vypracovat své vlastní plány na rozvoj komunity), seznam členů týmu a jeho představení, poskytnutí plánů na rozšiřování svého hardwarového vybavení, informace o umístění, typu a konfiguraci serveru či nákladový rozpočet skupiny.

Mohlo by vás zajímat: Návod, jak nakupovat kryptoměny bez poplatků a získat 10 dolarů za registraci na Coinbase

Závěr

V posledních týdnech prošel TRON velkými změnami. Jak jsme již zmínili, opustil Ethereum blockchain, spustil vlastní MainNet, ukončil testování nové TRON Wallet a začal s migrací tokenů. V těchto dnech probíhající volby jsou tedy dalším krokem, který by měl potvrdit úspěšnou transformaci a fungování této sítě. Reakce na cenu tohoto coinu, i navzdory všem výše zmíněným událostem,  zůstává vlažná, respektive TRON stále zůstává v celkovém downtrendu. Za posledních sedm dní přišel TRX o téměř 20% své hodnoty.

Budeme rádi, pokud se přihlásíte k odběru našeho YouTube kanálu a nabízíme ke shlédnutí naše nejnovější video:

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Dalibor.

Zdroj:
cryptovest.com
globalcoinreport.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře