Tři neznámé kryptoměny s podporou Binance-on the Moon?

5
(2)

Zprávy a souhrny

V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Tři relativně neznámé kryptoměny zvýšily výrazně svou cenu poté, co se jim dostalo podpory od globální kryptoměnové burzy Binance. Iniciativa kryptoměnové burzy pod názvem Binance Launchpool, která umožňuje uživatelům získat zdarma digitální aktiva, přidala nedávno podporu pro tři nové tokeny – OG Fan Token (OG), Atletico de Madrid Fan Token (ATM) a AS Roma Fan Token (ASR).

Pokud ještě nemáte účet na Binance, budeme rádi, když si účet na této skvělé burze založíte přes náš partnerský odkazvrátíme vám automaticky 20% ze všech burzovních poplatků.

Binance + Chiliz

Tento krok burzy Binance je součástí partnerství mezi burzou a společností Chiliz (CHZ). Tato fintech blockchainová společnost si klade za cíl pomoci sportovním klubům zpeněžit svou fanouškovskou základnu.

Společnost Chiliz provozuje platformu Socios.com. Tato platforma umožňuje sportovním franšízám po celém světě prodávat fanouškovské žetony. Držitelé těchto žetonů se pak mohou zúčastnit exkluzivních průzkumů, které mohou ovlivnit určitá rozhodnutí týmu. Kromě toho mohou uživatelé získat přístup k odměnám a dalším privilegiím.

OG Fan Token (OG)

OG Fan Token umožňuje OG fanouškům tokenizovaný podíl na týmových rozhodnutích pomocí aplikace a služeb Socios. Token slouží jako členský klíč, který umožňuje uživatelům soutěžit o exkluzivní odměny.

Držitelé OG tokenů mohou hlasovat prostřednictvím inteligentní smlouvy v různých průzkumech veřejného mínění zveřejněných společností OG a ta je smluvně vázána jednat podle výsledků tohoto průzkumu. OG má celkovou dodávku tokenů 5 000 000.

Poté, co Binance Launchpool oznámil podporu pro OG token, vyšplhala se jeho cena z 1,74 USD ze dne 21.prosince na all-time maxima 14,54 USD z dnešního dne. To je nárůst ceny o 735%.

graf

„Jsme hrdí na to, že jsme prvním esportovním partnerem společnosti Socios a utváříme budoucnost zábavy spolu s velkými sportovními jmény, jako jsou Juventus, West Ham United nebo Paris Saint-Germain.“

Johan Sundstein, generální ředitel OG.

AS Roma Fan Token (ASR)

Fanouškovský token fotbalového klubu AS Roma dává fanouškům rovněž možnost účastnit se průzkumů a získávat odměny za angažovanost.

ASR má celkovou dodávku tokenu 10 000 000, z nichž asi 1 220 010 bylo distribuováno klubovým fanouškům prostřednictvím nabídky fan tokenů. Zbývající žetony jsou v držení AS Roma a mohou být získány účastí v komunitních aktivitách, Binance Launchpool nebo nákupem přímo na burzách.

Poté, co Binance Launchpool oznámil podporu pro ASR token, vyšplhala se jeho cena z 3,55 USD ze dne 21.prosince na all-time maxima 19,42 USD z dnešního dne. To je nárůst ceny o 447%.

graf

„Díky blockchainové platformě Socios.com můžeme zaručit nové příležitosti pro naši fanouškovskou základnu po celém světě a dát jim možnost inovativní interakce se svým oblíbeným týmem.“

Francesco Calvo, finanční ředitel AS Roma.

Atlético de Madrid Fan Token (ATM)

I tento fanouškovský token dává fanouškům fotbalového klubu Atlético de Madrid „tokenizovaný podíl vlivu na rozhodnutí klubu“ prostřednictvím platformy Socios.

Poté, co Binance Launchpool oznámil podporu pro ATM token, vyšplhala se jeho cena ze 4,08 USD ze dne 12.prosince na all-time maxima 20,20 USD z dnešního dne. To je nárůst ceny o 395%. ATM má celkovou dodávku tokenu ve výši 10 000 000.

graf

„Pro Atlético de Madrid je potěšením připojit se k této technologické platformě, kterou již používají další velké evropské kluby a která nám umožní velmi inovativním způsobem zapojit se a komunikovat s našimi fanoušky z celého světa. Jsme klub, který se neustále věnuje technologickým inovacím a v tomto smyslu považujeme za velmi pozitivní připojit se k Socios.com komunitě.“

Clemente Villaverde, člen představenstva Atlético de Madrid.

Závěr

S podporou Binance Launchpool mohou nyní uživatelé vsadit Binance tokeny (BNB), Binance USD (BUSD) nebo Chiliz (CHZ) do samostatných fondů a získat tak OG, ASR a ATM tokeny.

Krypto burza také plánuje otevření obchodování pro OG / USDT (Tether), OG / BTC (Bitcoin), ASR / USDT, ASR / BTC, ATM / USDT a ATM / BTC.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: