Deepak Chopra zvažuje nákup Bitcoinu a pracuje na svém tokenu

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Deepak Chopra, lékař, spisovatel a motivační řečník, se aktuálně ukazuje jako inovátor v blockchainovém prostředí. Kromě obdivu k Bitcoinu také sdílí svůj optimismus k tokenizaci. K čemu poslouží jeho token?

Token Love in Action

Deepak Chopra, Ind žijící ve Spojených státech amerických, je autorem několika knih o osobním rozvoji a poznání. Chopra v nedávnem rozhovoru pro magazín Forbes prozradil, že se svojí nadací Chopra Foundation hodlá spustit nový token.

Token, který Chopra pojmenoval „Love in Action“, popisuje sám zakladatel jako svoji celosvětovou kampaň za uzdravení světa. Chopra se tak kromě psaní věnuje také technologii blockchain, o kterou projevil zájem před několika lety.

Společnost Chopra Foundation se svým tokenem „Love in Action“ hodlá spojit komunitu a vytvořit tak síť lidí, která pomáhá řešit neduhy dnešní doby. Humanitární úsilí má fungovat  na veřejné proof of stake síti.

V současnosti se společnost chystá pomáhat řešit míru sebevražd po celém světě. Sebevraždou ukončí svůj život člověk ve světě každých 40 sekund. To chce nadace omezit a nabízí nové řešení prostřednictvím umělé inteligence a technologie blockchain.

Chopra se jeví jako inovátor blockchainového prostředí. Svoji první prezentaci měl na kryptoměnové konferenci Ethereal Conference v roce 2018 v New Yorku. Redaktor magazínu Forbes se ho snažil přesvědčit, zda hodlá koupit také Bitcoin. Deepak Chopra odpověděl:

„Doposud jsem nekoupil žádné Bitcoiny, ale zajímal jsem se o tuto kryptoměnu a o to, jak ji lze použít. Co je ale malé množství kryptoměny ve srovnání s velkým množstvím duševního zdraví, zejména v roce 2020?“

Závěr

Deepak Chopra je ve Spojených státech amerických považován za guru duševní pohody a relaxace. Pozoruhodností je, že člověk věnující se duševnímu zdraví se také věnuje technologii blockchain.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: