TOP 3 kryptoměn podle Weiss ratingu: které kryptoměny dostaly nejlepší hodnocení?

0
(0)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Ratingová agentura Weiss vydala opět své hodnocení kryptoměn. Tentokrát se zaměřila na to, které kryptoměny mají největší šanci uspět v tomto roce a nejdůležitějším kritériem bylo, jak si jednotlivé kryptoměny poradily s masovou adopcí a přizpůsobení své technologie aktuálním výzvám. 

Ratingová agentura Weiss se zaměřila ve svém hodnocení zejména na to, jak se jednotlivým kryptoměnám daří spojit zdánlivě protichůdné oblasti a to je nutnost masového rozšíření a zároveň zabezpečení a technologický posun. Toto hodnocení nezohledňuje riziko investora, ani odměnu.

Top 5 kryptoměn

Níže v tabulce vidíte hodnocení deseti nejlepších kryptoměn, zatím bez hodnocení rizika a zisku pro investory.

Top ten ratings

Podle hodnocení od agentury Weiss se mezi top 5 nejlepších kryptoměn s největší šancí na úspěch v tomto roce dostaly ještě také Cardano a Ethereum.

Hodnocení rizika

Ovšem, pokud se vezme v potaz také riziko pro případné investory, jsou výsledky ratingu podstatně horší. Hodnocení “A” nedostala žádná z hodnocených kryptoměn. Nejlepší udělené hodnocení bylo “B-“, kterého dosáhly jen tyto kryptoměny: EOS, XRP, BTC a BNB.

TOP 3 – nejlepší šance na úspěch a nejlepší zabezpečení proti rizikům

Pokud si uděláme průnik výše uvedených dvou množin, vyjdou nám vítězně tyto kryptoměny: EOS, XRP a BTC.

Více o těchto vítězích si můžete přečíst v našich článcích: EOS, XRP, BTC

Závěr

Zakladatel agentury Martin Weiss ve svém komentáři napsal, že vzhledem k nárůstu objemů transakcí, nárůstu kapacity jednotlivých sítí a také zvýšení bezpečnosti se dá očekávat v blízké budoucnosti růst cen kryptoměn a tak je teď vhodná doba na jejich nákup.

Jaká je vaše oblíbená kryptoměna a jak se umístila v tomto hodnocení? Souhlasíte s jejím umístěním? Podělte se o váš názor v komentářích nebo na naší FB stránce.

Zdroje:
Cointelegraph.com
PRnewswire.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img