Snaha dostat Bitcoin zpátky nad 10 000 USD zatím selhává, dosáhne letos BTC na ATH?

0
(0)

I přes mnoho velkých očekávání a pozitivních informací se zatím býkům nedaří dostat Bitcoin zpátky nad psychologickou hranici 10 000 USD. Po výprodeji z 28.8. 2019 se zatím Bitcoin nevzpamatoval. 

Nové ATH v roce 2019?

Na druhou stranu je takový pokles příležitost k nákupu. Náš analytik očekává růst ceny Bitcoinu v září, podívejte se na jeho rozbor situace. 

Letošní nejvyšší cena BTC byla 13 796 USD. Skew, firma zabývající se průzkumem trhu, nedávno vydala zprávu, podle které je šance BTC překonat své historické ATH v roce 2019 už velmi nízká.

Šance BTC, že v roce 2019 znovu získá hranici 20 000 USD, se snižuje

Analytici společnosti Skew věří, že pravděpodobnost, že do konce roku 2019 budou ceny BTC přes 20 000 USD, je nízká. Existuje podle nich také jen sedmiprocentní šance, že kryptoměna bude obchodovat nad svým historickým maximem v tomto roce, a tato pravděpodobnost s časem klesá.

Růst v říjnu díky ETF ?

Naopak společnost provádějící průzkum trhu uvedla, že říjen může být pro Bitcoin nejpozoruhodnějším měsícem. Ten je spojen s ETF, které budou v říjnu přezkoumány americkou Komisí pro cenné papíry a burzu (SEC). Kromě toho je SEC povinna učinit rozhodnutí v říjnu, a pokud budou ETF schváleny, mohlo by to pomoci zvýšit cenu BTC.

Bitcoin a hranice 20 000 USD

Cenová zóna 20 000 USD je pro Bitcoin docela významná, protože je nejvyšší, na níž se obchodoval od svého uvedení na trh v roce 2009. Po dosažení psychologické úrovně 10 000 USD v červnu letošního roku existovala vysoká očekávání, že kryptoměna prudce vzroste a dosáhne vyšší ceny, než během svého historického maxima v prosinci 2017.

Bitcoin prudce dosáhl svého maxima tohoto roku 26. června 2019, později však klesl pod 10 000 dolarů.

Bakkt by mohl zvýšit cenu Bitcoinu

Bakkt oznámil 26. srpna 2019, že jeho zákazníci mohou ukládat Bitcoiny na jejich kvalifikované depozitní platformě od 6. září 2019. V rámci úschovy by mohli na trh vstoupit institucionální investoři, kteří by letos mohli vyhnat cenu BTC nad 20 000 dolarů.

Poptávka v politiky nestabilních zemích roste

Navzdory velmi volatilním cenám je poptávka v chudších ekonomikách s represivními měnovými politikami stále obrovská. Jako příklad můžeme uvést Zimbabwe, kde jsou kupující ochotni zaplatit až 600% z globální ceny. Bitcoin tam dosahuje hodnoty až 76 000 dolarů! V Hongkongu, kde političtí demonstranti hledají finanční alternativy, aby se vyhnuli nežádoucí špionáži, se ceny také pohybují mírně nad průměrem.

Závěr

S koncem prázdnin se chystá několik významných událostí, které by mohly výrazně zahýbat s cenou BTC a kryptoměn obecně. Co myslíte, dosáhne díky tomu BTC na ATH? Nebo překročí alespoň hranici 10 000 USD?

Co číst dále?

[Názor] Proč je zbytečné stavět proti sobě Bitcoin a zlato

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
krtek

Už je to tu opět Bitcoin opět klesne ještě tu není ani září a už je tu článek jak BTC nemá šanci překonat nové ALH docela směšné . Hlavně že tu bylo plno článku jak to v září vypukne kaj btc vystřelí a podobné sr*čky .Ty stejné sr*čky čekám i u BTC Halving jaké rekordy budou padat atd. Dopadne to tak že SEC 18 Řijna zamítne Bitcoin ETF který se bude plácat do té doby do října na hranici 9-10 K po rozhodnutí Sec o zamítnutí ETF Bitcoin opět dumpne někde k 5 K .Nastane zklamání a opět opět mírná konsolidace a pak opět korekce směrem k hranici 3 K .Nastává nový rok 2020 čínané budou mít svátky rok činského draka nebo jak se nazývá tudíž BTC se nikam na horu nebude pohybovat a bude se plácat ve vodách kolem 2-3 K . Pak nastane jaro doba mírného růstu BTC ze 3 K vystřelí na 4 až 5 K a růst bude pokračovat protože se bude blížit halving .Je to tu přichází doba halvingu BTC se opět dostal na hranici 9K jaké jsme byli svědky v srpen , září ,řijen minulého roku 2019 měsíc po halvingu 17 června cena opět mírně stagnuje a blíží se prázdniny doba konsolidace kde budou různi Jožini opět předpovídat na září the moon btc …. STAČÍ ? a nepotřebuji ty vaše čáry máry predikce tohle je 100% analýzy za kterou se zaručuji že nastane .Ty h*vna co tu píšou 60K nebo měsíc zpět že se jen konsoliduje a v září the moon na 25 K do konce roku by měl být trestný čin šíření poplašné zprávy podvodu .

krtek

Jo dodatek který je opravdu nejsměšnější jak BTC padne na hranici 3K 2019 a při halvingu 2020 budou psát h*vna typu jak každý vydělal a kolik procent BTC zas udělal v roce 2020, oni nenapíšou že každý čekal v roce 2019 na těch vysněných 60K do či po halvingu tak to neprodali v roce 2019 jak měli možnost za 10-9 K než btc padlo zpět 3 K do konce roku 2019.

Lojzik

Presne tak, nejkrasnejsi na vsech predikcich a analyzach je to: ze vsichni vedi uplne hovno!

MCJouda

Presne tak a proto predikce kazdyho bezejmennyho joudy ma stejnou vahu jako predikce fundovanyho odbornika (taky joudy).

John

Podvod je celý BTC tak jaký trestný čin šíření poplašné zprávy.
Se.r tě že si přišel o peníze a teď to sleduješ a jediné co můžeš dělat je kopat kolem sebe dobře ti tak i ostatním, informací aby člověk z tohohle vláčku vystoupil bylo tady i jinde hafo. H*ovna tady meleš akorát ty v tvé nekonečné blbosti a nevědomosti. Myslíš že ty tvé příspěvky změní FOMO ve prospěch, to se pleteš kostky jsou vrženy a tobě a ostatním zbude zase to ono h*ovno o kterém tak rád píšeš. Vrána k vráně.
Podívej se na volume BTC jde to do p*dele tak si to konečně přiznejte.
Normálně nepoužívám vulgarity, ale tenhle týpek mě už dlouho tak irituje že sem prostě musel.

krtek

John
Ty Blbe já jsem o nic přijít nemohl protože jsem nikdy žádný Bitcoin nevlastnil a nikdy vlastnit neplánuji jen se bavím těmi nesmysli o predikcích .To že jde celý bitcoin do prdele je mi ukradené . klidně at tam vleze celý a ty s ním !

Jouda

Ono to h*vno nakonec zbyde vsem BTC “investorum”.Ne dobre,10% spekulantu co dotoho daji penize vydela.

spot_img