27.08.19 Technická analýza: BTC/USD – BAKKT spuštění v září, kam může narůst cena?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Cardano odhaluje, kdy se se stane plně decentralizovaným • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Trhy opět v zelené • Upgrade Cardana dnes • Dogecoin bude v bankomatech v USA • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Po několika po sobě jdoucích...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Dlouho očekávané spuštění platformy Bakkt, za níž stojí konglomerát Intercontinental Exchange (ICE) vlastnící i newyorskou burzu cenných papírů (NYSE), konečně klepe na dveře.

Bakkt oznámil, že získal potřebné souhlasy od regulačních orgánů. Novinka, že Commodity Futures Trading Commission (CFTC) a finanční správa státu New York povolila spuštění platformy, zasypala doslova celý Twitter, věnující se kryptoměnám.

Bakkt plánuje na své platformě nabízet první Bitcoin futures, které jsou vázány na reálné BTC, čímž se odlišují od již zaběhnutých Bitcoin Futures na CME, které se vyrovnávají v hotovosti (fiat). Jelikož takový produkt nemá na americkém trhu zatím obdoby, Bakkt několik měsíců lobboval u amerických regulátorů, aby získal povolení.

Spuštění Bakktu je podle nejnovějších informací přímo z prostředí firmy naplánováno na 23. září a my doufáme, že se tak už opravdu stane.

Na grafu výše vidíte momentální situace na BTC. 3 měsíční velký triangl vymezil přesný support line pro BTC, ten se momentálně nachází na 10 000 USD a postupem času se bude zvyšovat. Předpokládám, že v 09/2019 by mohl BTC výrazně stoupnout jak díky BAKKTU, tak i díky konci prázdnin. Samozřejmě tato predikce, kterou vytvářím, je více méně spekulativní, momentálně je těžké predikovat, jaký bude vývoj na BTC. Můj osobní názor je, že se podíváme nad 12 300 USD kde leží momentální resistance zóna. Při cestě vzhůru musíme ale překonat i resistance line triangl která se nachází momentálně na 11 600 USD.

Závěr

Stále platí to, co jsem psal už v předchozím TA na BTC před 4 dny: Silní hráči budou chtít nakupovat na úrovních support line (9400-9600 USD) nebo weekly supportu před tím, než skončí prázdniny a Bitcoin se i díky BAKKTU pohne nad 12 300 USD. Tito hráči tak využijí menší objemy, které s sebou přináší léto, k dokupování a přípravě před podzimem a před půlením odměn za těžbu BTC, které přijde v květnu 2020. Podobně byste měli smýšlet i vy, hrát hru proti velrybám se nevyplácí.

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil

Co číst dále?

Švýcarsko udělilo licenci dvěma kryptobankám

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře