Skutečné volume na trhu s Bitcoinem dnes překonalo miliardu dolarů!

0
(0)

Zprávy a souhrny

Týdenní přehled zpráv: Kryptoměny, Defi, Regulace, Firmy, Burzy, Banky

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • 93 630 BTC odesláno na kryptoburzy • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

V poslední době se na Kryptomagazínu snažíme zpropagovat web od společnosti Bitwise, na kterém můžete sledovat reálné denní objemy zobchodovaných Bitcoinů. Tyto objemy jsou sice o cca 95 % nižší, než jaké ukazuje například coinmarketcap, ale jsou reálné. A to je důležité! Volume je jeden z nejdůležitějších indikátorů a dá se podle něj krásně obchodovat, ale nejprve je třeba pořídit si kvalitní data.

Naučte se obchodovat podle indikátoru volume.

Podle webu bitcointradevolume.com dnes reálný objem zobchodovaných Bitcoinů na burzách překonal jednu miliardu dolarů! Binance je na prvním místě s 360 miliony. Druhý je Bitfinex (190 mil. $), třetí překvapivě Kraken (130 mil. $) a čtvrtý Coinbase Pro (125 mil. $). Lehce nad stomilionovou hranicí je i evropský Bitstamp (103 mil. $). Na trzích s futures se zobchodovalo 114 milionů, přičemž 111 milionů připadá na burzu CME a 3 miliony na CBOE.

Co může za masivní nárůst volume?

Včera byla situace o něco horší. Na tradičních trzích se zobchodovalo slabých 230 milionů, což je hluboký podprůměr. Dnešní skok můžeme připsat pumpě na trhu s kryptoměnami. Bitcoin dnes ráno povyskočil z 4200 $, překonal klíčovou rezistenci a otestoval hladinu 5000 $. Test této ceny však nedopadl dobře a momentálně se obchoduje lehce pod 4800 $ (USD trhy) a lehce pod 4900 $ (USDT trhy).

1D BTC/USD - Bitfinex
1D BTC/USD – Bitfinex

V nejbližších dnech očekáváme otestování horní hrany klíčové rezistence – 4500 $, v tom horším případě můžeme klesnout až na 3970 $. Shora nás zase omezuje zmíněné kulaté číslo 5000 $.

Tak jako tak se můžeme těšit na pořádnou volatilitu. Momentálně nemá smysl analyzovat trh. Je třeba počkat, až se situace uklidní. Ve středu už budeme chytřejší. Pokud jste ještě nevystoupili z pozic, můžete si nastavit stoploss lehce pod 4500 $, hlavní target je 5000 $.

Co číst dál?

MEGA pumpa Bitcoinu – Právě jsme se dostali nad klíčovou rezistenci!!!


Disclaimer / Tento článek nelze považovat za finanční poradenství. Trhy s kryptoměnami jsou často nevyzpytatelné. Za případné ztráty neručíme. Pokud máte zájem o profesionální analýzy, obchodní doporučení a komentáře k trhu, sledujte Trading11.com.

Tento článek byl přeložen ze slovenského originálu, který pro vás připravil Samuel.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře