Probudíte v sobě žraloka? Česká kryptoburza WCA Market vstupuje na domácí trh

0
(0)

Pokud jste v posledních měsících nežili na opuštěném ostrově bez připojení k internetu a zajímáte se o novinky ve světě kryptoměn, nemohla vám uniknout kampaň nové české kryptoměnové burzy s názvem WCA Market, která v neděli 1. 9. vyvrcholila velkým odhalením. Stojí teto nový český projekt na začátku velké kariéry?

Probuď v sobě žraloka

Internetová kampaň burzy WCA Market se v posledních týdnech stala takřka všudypřítomnou a nutno říct, že její filmové zpracování slibovalo skutečně bombastický projekt. Slogan “Probuď v sobě žraloka” a filmové zpracování reklamních spotů na youtube překračuje 300 tisíc shlédnutí, což není málo. Není divu. Marketingové oddělení burzy odvedlo skutečně dobrou práci a samotné šoty vyvolávají v člověku dojem velkého očekávání.

Ukázka poslední reklamní kampaně na WCA Market

WCA Market

V neděli 1. 9. tedy došlo k slavnostnímu odhalení celého projektu a zájemci si tak konečně mohou samotnou burzu – i když zatím v pouhém betatestu – vyzkoušet. Uživatelům budou k dispozici kryptoměny Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin, EOS, Monero, Stellar, Cardano, Dash, NEM a Zcash a směna za české koruny.

Burza dále nabízí výukové programy pro začínající tradery na něž cílí především. Tato strategie dává smysl, neboť regionální trh má své limity a pro burzu bude zásadní získat množství uživatelů pro dostatečnou likviditu. K tomu by mohly dopomoci snadné vklady a výběry, jež burza na svých stránkách proklamuje. Bohužel ale není známo, jestli byly uzavřeny bilaterální smlouvy s různými českými bankami. Dá se však předpokládat, že tvůrci na podobné nezbytnosti mysleli a uživatelé by se tak mohli dočkat pohodlného a rychlého přesunu financí do, i mimo burzu.

wca-market, burza, krypto

Podaří se zaplnit rybník žraloky?

Co naplat, likvidita je kromě bezpečnosti klíčový prvek úspěchu každé burzy a bude zajímavé sledovat, jak se s touto výzvou tým, stojící za vznikem nové platformy, vyrovná. Bude-li ale strategie burzy stejně dravá a kvalitně zpracovaná jako v reklamní kampani, může se jednat o skutečně slibný projekt, zvláště v případě, že se burza pokusí expandovat i mimo břehy českého rybníčku. Čísla ale bohužel zatím nejsou k dispozici a je brzy odhadovat, jak se podaří řádnou likviditu naplnit. Úspěch je ale možný.

Závěr

České projekty, týkající se kryptoměn, v minulosti ukázaly, že mají ambice i schopnosti dobýt globální trhy. Dnes všem již dobře známá krytoměnová peněženka Trezor, jedna z nejkvalitnějších HW peněženek na trhu, či legendární Slushpool, jsou toho nepopiratelným důkazem a je proto vhodné začínajícím českým tvůrcům v oblasti kryptoměnových projektů propůjčit důvěru a odložit apriorní skepsi. A pokud se týmu, stojícímu za WCA Market, podaří naplnit slibovaná očekávání a strategicky a kvalitně vzdělávat nové obchodníky, může tak do českého prostředí přinést rozsáhlejší povědomí o strastech i výhodách tradingu a kryptoměnách obecně a mít pozitivní dopad na celý ekosystém.

Co číst dále?

Bitcoin méně inflační než zlato do roku 2021?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Salam

Něco podobného tu bylo při online pokru malá likvidita , česká herna se pustila na malým rybníčku do velkého byznysu na českém trhu .Slibovali hory doly různé výhody bonusy vše šlapalo jako po másle pár měsíců , vklady šli vždy bez problémů horší jak si chtěl vybrat zisk trvalo to několik týdnu pak to dopadlo tak že už nevypláceli a vymlouvali se pořád na technické problémy a pak přišel krach a prachy v prdeli .Jo ted může nějaký jožin vyvracet že burza a online poker herna je něco jiného , není je to stejný princip musíš dobýt peněženku aby si začal hrát chceš odrbat tvého soupeře jak v pokru akorát na burze mu to chceš prodat dráž aby si ty vydělal a jožin prodělal a vybral zisk vklad a ten schvaluje burza herna než ti to pošle na účet .Česko je malý trh na tak velký byznys a herna tohle neukočírovala to stejné pravděpodobně čeká i tuhle burzu .

Fero Lakatoshi

Nevim na co dalsi burza,jako kdyby jich bylo malo…

Salam: Ja teda velkej rozdil mezi kryptoburzou a kasinem nevidim,mozna vlastne zadnej.

spot_img