[PŘEHLED TRHU] Červený čtvrtek – všechny zisky smazány – Dnes kraluje DOGE!

0
(0)

A jsme tam, kde jsme byli o víkendu. Bitcoin klesl pod 7000 $ a započal (malou?) korekci. Stále se však drží v obchodním kanále, jehož dno je momentálně na hladině 6800 $ (celou analýzu najdete zde). Právě tam leží silný support, jehož překonáním se nám otevře cesta zpět k 6000 $. Altcoiny reagují podle očekávání. Tak jak jsem napsal včera, pokud padne Bitcoin, alty budou následovat. Víceméně všechny alty nyní oproti Bitcoinu výrazně ztrácejí.

Altcoiny udělaly otočku o 180 stupňů

Většina kryptoměn z TOP 100 je v červených číslech. Běžné jsou i dvouciferné ztráty. Hlavně alty, které za poslední týden zaznamenaly velké zisky, momentálně zažívají krušné chvíle. V době psaní tohoto článku IOTA klesla o 15 %, TRON o 12 %, NEO o 10 %, Vechain o 12 %…

EOS se překvapivě drží a po včerejší pumpě nastal retracement „pouze“ o 7 %. Den však ještě zdaleka neskončil, takže pozor.

Ostatní highcap Coin jsou na tom podobně. Ethereum o půlnoci otestovalo silnou rezistenci na hladině 300 $ a následně padlo o 20 $. Zaznamenalo tak pokles o necelých 5 %. Ripple a Bcash padly o 6 %.

Některé kryptoměny však dnešní pád velmi nezasáhl. Tezos za posledních 24 hodin zaznamenal propad o necelá 3 %, Zcash o 4 %… Celkem dobře se drží i Fork Bitcoinu. Bitcoin gold  −2,5 %, Bitcoin Diamond dokonce + 6 %!

Dnes však kraluje pouze jeden coin. Vznikl mezi prvními, a přesto, že má prakticky nulovou využitelnost, si neustále razí cestu a jde vpřed!

One DOGE to rule them all!

Doge-Meme-Robot-Dance-GifDogecoin dnes zaznamenal růst o více než 20 % a potěšil tak každého, kdo z recese vlastní pár tisíc Coin. Pravděpodobně však jde pouze o manipulaci trhu velkým hráčem. Rozhodně nedoporučuji kupovat. Pokud však mermomocí chcete pár Coin, DOGEho najdete například na burze Bittrex.

Návod na Bittrex

Nezapomeňte si na oslavu tohoto úspěchu pustit oficiální Dogecoin písničku!

A teď vážně…

Jak dlouho bude trvat korekce Bitcoinu?

Za posledních pět dní jsme měnovém páru BTC/USD zaznamenali slušný růst. Z 6500 $ jsme se dostali až nad 7000 $, kde se uzavřely hned dvě daily svíčky. Tlak prodávajících je však příliš silný.

Objem SHORTY na Bitfinexe za poslední tři dny klesl o téměř 8000 BTC. Přechod přes 7000 $ očividně aktivoval velké množství stoploss a lidé začali věřit v růst. Dokonce i TradingView indikátor se dostal do modré zóny – „odborníci“ radí nakupovat. Nálada na trhu je i přes dnešní korekci dobrá a to vše ukazuje na jedno – dump.

Možná ne dnes, ani zítra, a možná ani tento týden. Základní pravidlo trhu však hovoří jasně. Retail je vždy všude poslední. Právě proto neočekávám žádné šílené zisky. Cesta k 7200–7500 $ je stálevíce méně otevřená. Uvidíme, kde se uzavře dnešní daily svíce. Klíčový je momentálně support na 6800 $. Ten prostě musí vydržet.

Rekordmani z TOP 100

Nakonec se podívejme na vítěze a losery posledního dne.

Nejziskovejší altcoiny

top5 alts

Nejztrátovější altcoiny

low5 alts

A nezapomeňte se dnes v 18:00 připojit na náš STREAM

[Krypto News LIVE] Narazili sme na strop? – o 18:00 STREAMUJEME na YouTube!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Rob

Ten DOGE, co? Jediný coin, na který prostě nemám názor. Na jednu stranu technologicky nic, prostě klasická Bitcoin technologie, na druhou stranu až zázračná kapitalizace a hlavně komunita s charitativním přesahem. Prostě nevím. Budoucnost mu osobně nevěštím, leč na druhou stranu mi pořád hlodá v hlavě i možnost velkého omylu v mých úvahách. A co mě znepokojuje ještě více, je fakt, že mu sám tu budoucnost přeju. V této nejednoznačnosti se právě tento coin u mě zcela odlišuje od všech ostatních, co jsem studoval. Napište sem taky někdo něco. To je pořád anonymita, hlavně ať o mě nikdo neví, ale mě zajímají vaše názory na DOGE. Má intuice v disciplíně DOGE bohužel naprosto selhává.

spot_img