NetDragon jmenuje svého prvního virtuálního generálního ředitele

0
(0)
Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

NetDragon: Tento týden přišly z Hongkongu podivné zprávy. Generálním ředitelem čínské herní společnosti byl jmenován robot. Zmíněná herní společnost plánuje ovládnout metaverse. A všichni cítí, že celá tahle věc se fakt tváří jako Skynet.

Kyle Reese v pohotovosti, prosím

Společnost NetDragon Websoft Holdings Limited (HKSE: 0777) si říká globální lídr v budování internetových komunit. Mají prsty ve spoustě věcí. Mezi jejich pole patří mimo jiné hry, telefony, vzdělávání a technologie VR/AR.

Právě oznámila, že najala nového generálního ředitele. A je to robot. Jmenuje se paní Tang Yu a je to virtuální humanoidní robot s umělou inteligencí. Tang Yu se ujala své pozice (své pozice?) jako Rotating CEO.

Od této chvíle to může jít jedním ze dvou způsobů. V příštích dnech bychom mohli vidět nahého muže v uličce, vyslaného zpět časoprostorovým kontinuem, aby unesl toho, kdo to vymyslel. Nebo budeme pokračovat k lepší společnosti pro všechny. První možnost odrazuje náladu, o které všichni víme, že je správnou odpovědí.

Průkopnické využití

Společnost NetDragon tvrdí, že toto jmenování je “krokem k průkopnickému využití umělé inteligence k transformaci podnikového řízení a skokovému zvýšení provozní efektivity na novou úroveň”.

Jmenování Tang Yu je do značné míry v souladu s cílem společnosti využívat strategii “AI + management”. Prý to společnost posouvá směrem k tomu, aby se stala “organizací metaverse”.

“Tang Yu zefektivní tok procesů, zvýší kvalitu pracovních úkolů a zlepší rychlost jejich provádění.”

Ehm, zavolejte někdo Kyla, a rychle.

Společnost dále uvádí, že:

“Tang Yu bude také sloužit jako datové centrum v reálném čase a analytický nástroj na podporu racionálního rozhodování v každodenním provozu a také umožní efektivnější systém řízení rizik. Kromě toho se očekává, že Tang Yu bude hrát zásadní roli při rozvoji talentů a zajišťování spravedlivého a efektivního pracovního prostředí pro všechny zaměstnance.”

Můžeme definovat férovost, než všechno začne? Každopádně, pokud potřebujete vyrazit na cestu, nezapomeňte si počítač. Můžete se věnovat práci na volné noze a financovat tak boj proti kyborgům.

NetDragon a umělá inteligence

Dr. Dejian Liu je současným předsedou společnosti NetDragon.

“Jsme přesvědčeni, že AI je budoucností podnikového řízení, a naše jmenování paní Tang Yu představuje náš závazek skutečně se chopit využití AI k transformaci způsobu, jakým provozujeme naše podnikání, a v konečném důsledku podpořit náš budoucí strategický růst. Do budoucna budeme pokračovat v rozšiřování našich algoritmů, za nimiž stojí Tang Yu, abychom vybudovali otevřený, interaktivní a vysoce transparentní model řízení, protože se postupně transformujeme na pracovní komunitu založenou na metaverse, což nám umožní přilákat mnohem širší základnu talentů po celém světě a umožní nám dosáhnout větších cílů.”

Společnost NetDragon provozuje několik internetových a mobilních platforem se stovkami milionů uživatelů. Vyvinula první online herní portál v Číně s názvem 17173.com. Vlastní také nejvlivnější čínský obchod s aplikacemi pro chytré telefony – 91 Wireless.

Společnost NetDragon také rozjela svůj byznys v oblasti online vzdělávání. V plánu je propojit online vzdělávání prostřednictvím společnosti NetDragon se všemi školami na světě.

Závěr

Zní to trochu jako neškodné ovládnutí světa. Co by se mohlo pokazit? Přidejte se také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img