Které 4 altcoiny čekají tento týden zásadní změny? Přinášíme odpověď

0
(0)

Zprávy a souhrny

Poslední dny či týdny jsme byli svědky poměrně častých výkyvů cen takřka všech kryptoměn. Zkušení tradeři tuto situaci berou jako dobrou možnost k vylepšení výsledku z obchodování jednotlivých měn, respektive jako možnost k posilnění (navýšení) svých pozic v držených coinech.

Tento týden přinese několik opravdu zajímavých událostí, které mohou cenu níže uvedených altcoinů ovlivnit. Pojďme se tedy společně podívat, co čeká kryptoměny Oyster, Unikoin Gold, ParkByte a Bread.

Oyster Protocol – PRL

(plánovaná událost – SHL airdrop)

Oyster Protocol je kryptoměna, která si dala za cíl zásadně změnit způsob, jakým budou web hostitelé vydělávat na obsahu svých stránek. Namísto příjmů z reklamy si majitelé budou moci již brzy vložit do svých webovských stránek kód, který jim poskytne výnosy na základě celkového počtu zobrazení, nebo počtu návštěvníků. Celé toto schéma bude fungovat na jednoduchém principu. Návštěvník stránek poskytne nepatrné množství výkonu svého zařízení, které se následně použije na potvrzení transakcí v PRL síti.

13. dubna 2018 nás čeká aidrop této kryptoměny, přičemž každý, kdo PRL drží, dostane v poměru 1:1 Oyster Shell (SHL) token. Původní termín airdropu byl naplánovaný na zítřek, avšak na poslední chvíli došlo k posunu této události o týden. K posunutí došlo možná i proto, že zatím se žádná burza či směnárna nevyjádřila, zdali bude tento airdrop podporovat.

Unikoin Gold – UKG

(plánovaná událost – ESPORTS LIVE BETTING)

Unikoin Gold (UKG) je ERC-20 token, který je součástí platformy Unikrn. Ta se specializuje na licencované legální sázky zaměřené na sportovní události. Jedním z největších podporovatelů tohoto projektu je Mark Cuban, miliardář, investor a majitel NBA klubu Dallas Mavericks.

Na zítra, 6. dubna 2018 je ohlášeno spuštění sázkařské platformy „Esports live betting“, která bude využívat právě technologii tohoto tokenu. Vzhledem k tomu, že jde o jeden z nejdůležitějších bodů roadmapy tohoto projektu, jeho spuštění, respektive oddálení, bude mít pravděpodobně za následek i značný pohyb jeho ceny.

Tip redakce: Přečtěte si náš článek Základní přehled algoritmů, na kterých stojí kryptoměny

Bread – BRD

(plánovaná událost  – IOS a ANDROID update pro Bread)

BRD je token, který se dostal do oběhu v rámci ICO zaměřeného na výběr peněz pro aplikaci Bread (mobilní peněženka pro iOS a Android). Ta v současné době funguje pouze pro platby pomocí Bitcoinu. To se ale má již za pár dní změnit – 7. dubna 2018 se má rozšířit podpora této peněženky pro Ethereum, ERC-20 tokeny, Bitcoin Cash a i pro samotný BRD token.

Je celkem těžko pochopitelné že aplikace, na kterou se získávaly finance koupí kryptoměny BRD, nebyla až dosud schopná tento token zpracovávat. Každopádně již pozítří tomu bude jinak, což by mohlo majitele této digitální měny podpořit, aby ji začali častěji využívat. Vývojáři aplikace se zřejmě majitelům tohoto tokenu chtějí omluvit, protože nabízejí vícero zajímavých slev v případě, že držíte více než 10.000 tokenů

Tip redakce: Přečtěte si náš článek Proč může být NEO kryptoměnou roku 2018 a jeho pokračování

ParkByte – PKB

(plánovaná událost  – delistování z burzy BITTREX)

Ne všechny zprávy mohou být pozitivní a jedna z těch negativních čeká na kryptoměnu ParkByte. Tato digitální měna, jejímž hlavním cílem je poskytovat plně decentralizované autonomní služby parkovacímu průmyslu pomocí blockchain technologie, to zdá se, už má spočítané.

Od zítřka, tedy od 6. dubna 2018 ji už nebude možné obchodovat na burze Bittrex, protože její měnový pár bude vyřazen z nabídky. Důvodem je fakt, že PKB nebyl schopný dodat všechny požadované dokumenty, které burza požadovala.

Ať má PKB jakkoli silný tým, s tržní hodnotou nižší než 400 000 USD a vyřazením z Bittrexu to bude mít do budoucna pravděpodobně velmi těžké.

Závěr

Tento týden nás tedy čekají velmi zajímavé události i na poli méně známých kryptoměn. Uvidíme, zdali se prvním třem podaří naplnit své ambice a ParkByte dokáže zachránit, co se ještě dá. Každopádně nezapomínejte, že ať jsou zprávy z kryptosvěta jakkoli pozitivní či negativní, důležité je mít své portfolio správně diverzifikované.

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem dnešního článku je Dalibor Valko.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Tomáš Z.

Plánované události ohledně coinů a tokenů jsou vždy velmi dobré informace. Jen tak dál s tímto typem zpráv !!! 🙂 Dobrá práce.

Reklama: