[Kryptoprogram] Cardano v Trezoru, Siacoin hard fork, …

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Trhy končí týden v červených číslech • Velryba přesunula BTC za 1,45 mld. USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Poté, co se Bitcoin vzpamatoval...

[Večerní souhrn článků] • Ripple vytváří blockchain pro centrální banky • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem Kryptomagazinu.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

Před námi je další týden a i přesto, že ceny převážné většiny kryptoměn se ustálily, následujících sedm dní přináší několik zajímavých událostí, které mohou mít na jejich hodnotu dopad. Námi připravený přehled toho, co nás tento týden čeká, si můžete prohlédnout níže.

29. 10. 2018, pondělí

Cardano (ADA)

Populární kryptoměna Cardano by se měla do konce října dostat do ještě populárnější hardwarové kryptopeněženky, Trezor. Konkrétně půjde o model T, jehož majitelé si budou moci tuto kryptoměnu ukládat jedním z nejbezpečnějších způsobů.

Hdac (HDAC)

HDAC, kryptoměna zabývající se problematikou internetu věcí, oznámila, že během Blockchain Summitu, který se v tento den uskuteční v Atlantě, představí své partnerství s jedním z TOP výrobců v oblasti automobilového průmyslu.

30. 10. 2018, úterý

TRON (TRX)

TRON pokračuje v zalistování na další burzu. Tentokrát jde o obchodní platformu Altcointrader, která za poslední dva měsíce přidala do své nabídky i Stellar a NEO.

Cpollo (CPLO)

Kryptoměna Cpollo, jejímž cílem je být platformou pro vytváření nových ICO, se v tento den dostane na další kryptoburzu. Konkrétně půjde o zalistování na IDAX.

Crown (CRW)

V úterý se očekává vytěžení bloku 2.100.000 kryptoměny Crown, ke kterému je naplánováno rozpůlení. Po jeho uskutečnění dostanou těžaři za každý vytěžený blok 5 CRW.

31. 10. 2018, středa

Siacoin (SC)

Na poslední říjnový den je naplánován hard fork kryptoměny Siacoin.

BitBay (BAY)

BitBay v tento den přinese aktualizaci své Android web peněženky, jakož i plochy klienta.

World Crypto Conference

V Las Vegas proběhne vícedenní konference, na které budou mít své přednášky i takové osobnosti jako Brock Pierce (Bitcoin Foundation), Charlie Lee (Litecoin) či Stan Larimer z Bitshares.

Mohlo by vás zajímat: V hardwarové peněžence Trezor nyní můžete nakupovat kryptoměny

1. 11. 2018, čtvrtek

Lisk (LSK)

Kryptoměna LISK, která je aktuálně v TOP 30 podle CMC, má naplánované rozpůlení. To proběhne vytěžením bloku číslo 7451520. Rozpůlení bude mít za následek snížení odměny z aktuální hodnoty 4 LSK za jeden blok na 3 LSK.

Veors (VRS)

Na první listopadový den je naplánováno spalování coinů kryptoměny Veros. Vývojářský tým tímto krokem sníží maximální zásobu této kryptoměny až o 20 procent.

Tip: Pokud chcete nakupovat kryptoměny bez poplatků a získat 10 USD za první registraci na Coinbase, podívejte se na tento návod.

2. 11. 2018, pátek

iExec RLC (RLC)

V pátek proběhne iExec summit, tedy setkání určené vývojářům a komunitě kolem této kryptoměny. Tématem summitu má být prodiskutování dalšího rozvoje tohoto projektu.

3. 11. 2018, sobota

DEEX (DEEX)

Na kryptoburze DEEX proběhne počínaje tímto dnem série hlasování o zalistování nových coinů.

NEO (NEO)

NEO pokračuje v sobotu s dalším hackathonem, který se tentokrát uskuteční ve švýcarském Curychu.

Tento článek je přeložen ze slovenského originálu, který pro vás připravil náš redaktor Dalibor.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře