Kryptoburza na Telegramu? Aneb co potřebujete vědět o Button Wallet

0
(0)
V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

300 milionů uživatelů této populární aplikace pro zasílání zpráv bude moci již brzy vyzkoušet obchodování s kryptoměnami přímo v Telegramu prostřednictvím BUTTON Wallet.

Krypto burza

Vývojáři peněženky BUTTON Wallet spouštějí na Telegram Open Network (TON) bezplatné testování kryptosměnárny. V peněžence nechybí kryptoměny jako Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Waves, Litecoin a Stellar. Vložit je možné i ERC20 tokeny.

Testovací verze umožní uživatelům přístup k bezplatnému šifrování distribuovanému v BUTTON Wallet. Riziko a strach z používání vlastní hotovosti se minimalizuje tím, že každý uživatel obdrží k testování 6,6 testnet GRAMS.

Vedení BUTTON Wallet je přesvědčené, že pokud uživatelé Telegramu budou nakupovat či obchodovat kryptoměny, aniž by museli riskovat skutečné peníze, pomůže to spuštění ostrého provozu, které je naplánováno na říjen 2019.

telegram
zdroj: twitter.com

 

Alex Safonov

foto
zdroj: buttonwallet.com

Jak uvedl Alex Safonov, generální ředitel a spoluzakladatel BUTTON Wallet:

„Největší překážkou kryptoměn je hromadná adopce a to, co jsme vytvořili, pomůže lidem pohodlně obchodovat s kryptoměnou bez použití skutečných peněz… Se všemi fanfárami, které obklopují digitální měnu Libra od Facebooku, dosud neexistoval způsob, jak prozkoumat digitální aktiva bez rizika. Nyní je to možné s BUTTON Wallet a Telegram Open Network…“

Rachael McCrary

foto
zdroj: buttonwallet.com

Provozní ředitelka BUTTON Walet, Rachael McCrary, uvádí:

„Kolem kryptoměn existuje obyčejný strach, který brání některým lidem, aby se stali novými uživateli. Jejich schopnost provádět transakce pomáhá odstranit strach z obchodování se skutečnými digitálními aktivy.“

Jak testovat

Společnost uvádí, že aktivace peněženky TON a přijímání testnet GRAMS, je velice jednoduché.

Jak postupovat:

  • stáhnout a nainstalovat aplikaci Telegram
  • vyhledat @BUTTONWalletBot
  • kliknout na start a založit peněženku
  • kliknout na Aktivujte TON peněženku
  • souhlasit s pravidly

Na ukázku se můžete podívat zde.

Jak uvádí představitelé BUTTON Wallet:

„Vydání TON je jednou z nejcennějších událostí od příchodu Bitcoinu a díky 300 milionům uživatelů Telegram Messenger povyšuje kryptoměny na novou úroveň hromadného osvojení.“

Závěr

Telegram je platforma, která umožňuje uživatelům odesílat zprávy, videa nebo různé typy souborů, včetně zip a pdf. Podle tvrzení New York Times má Telegram základnu 300 milionů uživatelů, což jej povyšuje na jednu z největších platforem sociálních médií. Obsahuje rovněž množství kanálů pro nadšence krypta, kteří sledují signály a sledují obchody, s podporou funkce tajného chatu a superskupin s až 100 000 členy.

Co číst dále?

Švýcarsko udělilo licenci dvěma kryptobankám

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img