[HODL] Medvěd ulehl k zimnímu spánku! Neuvěřitelný růst BCH

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Hezkou předvánoční neděli, milí čtenáři, vítejte v dalším díle HODLu. Minule jsem vás informoval o tom, že medvědí market začal slábnout. Hned v pondělí medvěd ulehl a usnul a přišel prudký růst. Za necelý týden Bitcoin posílil o cca 800 dolarů a s ním i celý kryptomarket. Po listopadové kapitulaci přišla korekce a menší FOMO efekt. Medvěd ulehl a my jsme zaznamenali 25% růst (v době přípravy tohoto článku), ale raději jen šeptem, abychom ho opět neprobudili.

Medvěd konečně uložen k zimnímu spánku

Poslední měsíce byly na kryptomarketu velmi tvrdé. Medvědi to hodlerům pěkně spočítali a my jsme tak mohli pouze přihlížet, kapitulovat, nebo přikupovat. Nyní přišla 25% korekce, avšak stále jsme jen na cca 4 000 USD, tedy 33 % pod dlouhodobým supportem – aktuálně již rezistencí – v úrovni okolo 6 000 dolarů. Zatím není jasné, zda se nepodíváme pod 3 200 USD za BTC, kde se cca nachází letošní low.

Proto bychom se zatím neměli příliš unáhlovat. Stále jsme v downtrendu a tohle je stále jen korekce. Že by týdenní růst mohl ukončit medvědí trend, který trval rok a který nám teprve před necelým měsícem ukázal svou obrovskou sílu? To asi stačit nebude. Pravděpodobně bychom mohli zažít nějaké mezidobí, kdy se cena bude pomalu plazit do strany, než přijde nějaký ten uptrend na nové ATH.

Jisté je jedno, letos se před Vánoci zisk z kryptoměn nevybíral, ale naopak se bouřlivě přikupovalo ve výprodeji. To už si snad můžeme dovolit konstatovat, byť Vánoce začínají až zítra. Ohledně růstu bych však byl již mnohem více opatrný. Raději o něm mluvme jen šeptem, aby se nám chlupáč neprobudil. A pokud se tak stane, můžeme se dočkat také povánočních a novoročních výprodejů.

Bitcoin Cash

V minulém díle týdeníku HODL jsme se radovali společně s Charliem Leem z flappeningu, tedy překonání BCH Litecoinem v tržní kapitalizaci. K tomu sice skutečně došlo, jak sám Charlie předpověděl, ale BCash byl proti a nastartoval masivní pumpu, která ho katapultovala zpět před LTC. A nejen to, překonal také Tether, Stellar a EOS a vrátil se na 4. místo, které mu v minulosti (před svým forkem) dlouhodobě patřilo.

Mezitím se v médiích a na soc. sítích množily zprávy o hrdinství Charlieho Lee, kterému již vyšla nejedna předpověď. Na jeho twitteru se objevila tato vítězoslavná věta:

„Nevsázejte se proti Charliemu Lee.”

Kromě flappeningu předpověděl například v prosinci 2017 blížící se cca 90% pád a samozřejmě nesmíme opomenout jeho vítěznou sázku s Rogerem Verem, o které jsme vás informovali (zde).

BCH však svým prudkým růstem flappening zamítl (viz tento článek). Ještě toto pondělí byl na hodnotě okolo 82 dolarů. Aktuálně se BCash obchoduje za 206 dolarů. To znamená, že za necelý týden předvedl růst o 150 %.

Závěr

Nejen BCH rostl, ale rostl také samotný Bitcoin a s ním i zbytek kryptomarketu. Medvěd ulehl k zimnímu spánku, ale osobně věřím, že na příkupy se ještě alespoň jedna obzvlášť skvělá příležitost naskytne, byť možná až příští rok. Nejsem však Charlie, takže to nevím jistě. A co si o tom myslíte vy? Napište nám svůj názor do komentářů pod článkem.

-Kytka

Přečtěte si také:

Potřebujeme kategorii pro kryptoměny a jednoduché daně – Seriál o definici a regulaci kryptoměn (5. díl)

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img