Kapitulace – Takto lidé reagují na listopadový propad kryptoměn – A jaká je vaše reakce?

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Pádu, který v posledních týdnech kryptoměny zažívají, si všiml asi každý u vás. Bitcoin se ještě relativně nedávno (před dvěma týdny) statečně držel na hodnotě 6400 $. A teď? Máme nové letošní LOW – 4000 $ (burza GDAX) a není jasné, zda jsme se už v propadu zastavili.

Kryptoměny v roce 2018 výrazně poklesly a zdá se, že nyní to už vzdávají i ti nejzarytější Hodleři. Tento článek se ponese v duchu kapitulace.

HLASY INTERNETU

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr

Teď jsem o tom psal ……davové psychoza počala……? nejvyšší čas stavět nákupy……
Ten kdo zažil před 8 lety jatka na akciovém trhu a vylezl z toho v balíku se dnes jen usmívá v mem případě už i porcuje medvěda a čeká na pŕiležitost. ?

fx_calculator

přeji všem GL/GT … ale tento článek je prostě zoufalství těch co chtěli zbohatnout a přitom o tom nic nevědí… hold na někom se musí vydělávat. GL/GT

jminercoins

V životě už sem přišel o hodně i sem hodně získal takže nijak nepanikařím, vím, že se budu opakovat, ale do crypta sem vložil jenom to o co jsem ochoten přijít, takže v pohodě. Problém kryptoměn je v tom, že prostě nejdou diverzifikovat padá BTC padá všechno. U akcií je to jednodužší, ale jak už sem psal dřív koukněte třeba na akcie GE nebo Deutsche bank a to sou proti kryptu pěkní macci, a kolik lidí v nich přišlo asi o hodně peněz, ale to k tomu patří takhle funguje svět. I kdybych přišel uplně o všechno co sem do crypta vložil a všechno to skončilo budu rád že sem byl u toho. Osobně si ale myslím, že crypto má smysl, akorát musí dostat šanci dospět.

jminercoins

Ještě dovětek: přece kdyby všichni vydělali mračna peněz tak by ty lamba nestačili ani vyrábět. 🙂

pan.karel

No spis by je nemel kdo vyrabet.

kamil

Tento článek neni zoufalství. Protože tohle neni ani žádný článek. Jde to tady od 10 k 5, stejně jako kryptoměny. Kvantita není kvalita. Minimálně 80% tzv. kryptoměn nemělo ani vzniknout, stejně tak jako tady článků.

samslav84

To že vás tento článok nezaujal neznamená, že je zlý.

Petr

Tak jako v životě se někomu líbí bloncky někomu holohlavé někomu BMW a někomu trabant je dobře že tady jsou i kíče. Ale věŕim že když jste takovej chytrej tak zkuste sám sesmolit článek a poslat ho zde na krymag . Možná ho zhodnotí a příponu zde no a my ostatní pak zhodnotíme vás.

Pavel

jsu absolutně v klidu jejich čas teprve přijde a je vhodný okamžik k nákupu

spot_img