[HOT NEWS] BCash (BCH) vrací úder! Předběhl Litecoin, Tether a útočí na Stellar

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Kryptoměna BCash (Bitcoin Cash) vrací úder a předvádí velmi prudký růst. Za poslední 3 dny se cena coinu BCH zvýšila o téměř 50 dolarů, z původních cca 76 USD až na aktuálních 122 (v době přípravy tohoto článku). To je růst o plných 60 % za tři dny. Flappening se zřejmě ještě odkládá.

BCash předvádí prudký růst

Zastánci této kryptoměny si mohou opět na čas oddychnout. Flappening, o kterém jsme psali zde, byl masivním růstem BCH odmítnut do tří dnů. Je na místě uznat, že jsme se tvrzením že LTC poráží BCH poněkud unáhlili. Charlie Lee se sice dočkal, ale jeho radost neměla dlouhého trvání.

Samozřejmě se po takovém růstu můžeme dočkat stejně prudkého pádu, ale aktuálně si tento coin své místo před LTC nejen obhájil, ale svůj úder zpečetil překonáním také USDT a útokem na Stellar.

Aktuální složení TOP10 kryptoměn a pozice jednotlivých coinů a tokenů si můžete prohlédnout na obrázku. BCH aktuálně zaujímá 6. příčku a od svého forku BSV odskočil o 3 příčky a 30 mld dolarů v tržní kapitalizaci dle CMC. Situaci nadále sledujeme a o dalším průběhu vás budeme opět informovat.

Do té doby si můžete přečíst třeba náš článek o zakladateli BCH:

[Seriál] Kryptocelebrity – (4. díl) Roger Ver, zakladatel Bitcoinu Cash

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img