[HOT NEWS] BCash (BCH) vrací úder! Předběhl Litecoin, Tether a útočí na Stellar

0

Kryptoměna BCash (Bitcoin Cash) vrací úder a předvádí velmi prudký růst. Za poslední 3 dny se cena coinu BCH zvýšila o téměř 50 dolarů, z původních cca 76 USD až na aktuálních 122 (v době přípravy tohoto článku). To je růst o plných 60 % za tři dny. Flappening se zřejmě ještě odkládá.

BCash předvádí prudký růst

Zastánci této kryptoměny si mohou opět na čas oddychnout. Flappening, o kterém jsme psali zde, byl masivním růstem BCH odmítnut do tří dnů. Je na místě uznat, že jsme se tvrzením že LTC poráží BCH poněkud unáhlili. Charlie Lee se sice dočkal, ale jeho radost neměla dlouhého trvání.

Samozřejmě se po takovém růstu můžeme dočkat stejně prudkého pádu, ale aktuálně si tento coin své místo před LTC nejen obhájil, ale svůj úder zpečetil překonáním také USDT a útokem na Stellar.

Aktuální složení TOP10 kryptoměn a pozice jednotlivých coinů a tokenů si můžete prohlédnout na obrázku. BCH aktuálně zaujímá 6. příčku a od svého forku BSV odskočil o 3 příčky a 30 mld dolarů v tržní kapitalizaci dle CMC. Situaci nadále sledujeme a o dalším průběhu vás budeme opět informovat.

Do té doby si můžete přečíst třeba náš článek o zakladateli BCH:

[Seriál] Kryptocelebrity – (4. díl) Roger Ver, zakladatel Bitcoinu Cash

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na