Lepší než Bakkt a ETF? – Fidelity vstupuje do trhu s kryptoměnami!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Bloomberg: Bitcoin dosáhne 20 000 USD tento rok • Ripple by mohl brzy nabídnout XRP digitální šeky • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Po prudkém...

[Večerní souhrn článků] • Zoom nebude šifrovat volání, doufá ve spolupráci s FBI • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

Fidelity bude obchodovat s kryptoměnami. O velké novince, která se šíří kryptosvětem už několik dní, jsme vás informovali v tomto článku. Vstup společnosti Fidelity do kryptotrhu může přinést opravdu velkou změnu. Nikdo si zatím nemůže dovolit odhadnout jakou, ovšem s určitostí to bude něco velkého. Fidelity Digital Assets, sesterská společnost právě tohoto obrovského finančního kolosu, bude mít na starost obchodování s kryptoměnami. Jak se nedávno vyjádřil jeden z nejvyšších představitelů Fidelity Digital Assets, úkolem této společnosti bude přinést institucionální investory do kryptoměnového světa.

Aktuální burzy si plní svou práci velmi efektivně

Tom Jessop, prezident Fidelity Digital Assets Services, si myslí, že tato společnost si nemusí dělat starosti se zakládáním vlastní kryptoměnové burzy. Podle něj je úloha tohoto investičního gigantu úplně jiná. Navíc Tom vyzdvihl práci současných burz.

Rovněž se vyjádřil, že největším problémem, proč kryptoměny aktuálně stagnují, ale i proč se mnoho institucionálních investorů drží od těchto aktiv co nejdále, je ten, že pro většinu z daných investorů jsou kryptoměny neznámou. Fidelity Digital Assets by se proto měla stát platformou zejména pro tyto investory.

Rovněž se bude společnost snažit vylepšit prostředí, ve kterém by měli tito investoři obchodovat. Pro institucionální investory, kteří již začali obchodovat s kryptoměnami, ale v malém nebo jen velmi opatrně, by Fidelity Digital Assets měla přinést hned několik řešení. Nejenže by měla vytvořit platformu, která „přiláká“ institucionální investory na svou důvěryhodnost, ale která stejně tak vytvoří i ideální podmínky pro obchodování.

Proč právě tato společnost může rozhodnout?

Protože je to známá investiční společnost, která se na trhu nachází již „nějaký ten pátek“. Výsledky této společnosti jsou ohromné, vždyť spravuje až 7 bilionů dolarů. Podle Jessopa se právě prostřednictvím Fidelity Digital Assets mohlo toto portfolio nejen rozšířit o značnou finanční částku, ale zejména o kryptoměny v čele s Bitcoinem.

Tom Jessop se ještě vyjádřil, že si myslí, že rok 2019 skrývá pro kryptoměny opravdu velké překvapení. Osobně předpokládá, že rok 2019 bude ve znamení růstu celého kryptoměnového trhu, a pochopitelně doufá, že společnost Fidelity Digital Assets bude pro tento růst jedním z nejpodstatnějších faktorů.

Závěr

Fidelity Digital Assets může být jedním z důvodů, proč bychom mohli očekávat otočení trhu. Respektive taková skvělá zpráva by mohla být důvodem k otočení trhu. Stejně jako by se tak mohlo stát při otevření platformy Bakkt. Právě kombinace Fidelity Digital Assets a Bakktu by mohla kryptoměnový trh otočit z aktuálního medvědího trhu na býčí trh. Po poměrně negativním roce v kryptoměnách, jakým byl rok 2018, bychom se určitě všichni těšili z růstu. Ten by mohl přijít právě díky těmto skvělým novinkám.

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Marek F.

Zdroj:
bitcoinist.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře