Dominika spolupracuje s Huobi na programu digitální identity

4
(1)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Kryptoměnová burza Huobi se spojila s Dominickým společenstvím, aby zavedla digitální identitu a národní tokenovou službu, která slibuje digitální občanství tomuto ostrovnímu státu.

Dominika je domovem asi 72 000 lidí a nachází se uprostřed souostroví Malé Antily. Nejedná se tedy o všem známou Dominikánskou republiky. Vláda Dominiky se snaží aktuálně prozkoumat technologie metaverse a Web3, aby podpořila svůj vývoj a přilákala nové talenty z ekosystému kryptoměn a blockchainu.

Ostrovní stát je jednou z prvních karibských zemí, které přijaly program občanství podle investic. Pasy Dominiky umožňují přístup do více než 130 zemí po celém světě, včetně pevninské Číny, Hongkongu, Evropské unie, Švýcarska, Spojeného království a Singapuru.

Spolupráce s Huobi

Vláda Dominiky bude spolupracovat se společností Huobi při vydávání mincí Dominica Coin (DMC) a digitálních dokladů totožnosti (DID) s držiteli DMC, kterým bude v zemi uděleno digitální občanství. DMC a DID poběží v síti TRON a budou vydány na Huobi Prime a budou sloužit jako pověření pro budoucí platformu metaverse.

Tokeny DMC budou cross-chain kompatibilní s Ethereum a BNB Smart Chain prostřednictvím BitTorrent Chain bridge. Registrovaní uživatelé Huobi Prime mají nárok na airdrop DMC a Dominica DID.

Mezi primární případy použití Dominika DID patří ověření Know Your Customer (KYC) na kryptoměnových burzách, otevírání bankovních účtů v Dominice a také žádosti o půjčky a registrace digitálních podniků.

Závěr

Společnost Huobi představila plány na přemístění svého sídla ze Seychel do Karibiku v listopadu 2022, jelikož je tento region velmi vstřícný ke kryptoměnám. Dominika také v prosinci 2021 přijala program CBDC centrální banky východního Karibiku (ECCB).

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img