Vybrané metaverse tokeny ke koupi

4
(1)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

V následujících letech se očekává rychlý nárůst zájmu o svět Metaverse, který představuje jakýsi most mezi reálným a virtuálním světem. V tomto článku se věnujeme nejlepším kryptoměnám ze seznamu metaverse tokenů, které je výhodné koupit v roce 2022. Kromě toho vám ukážeme, jak rychle a snadno nakoupit vybrané metaverse tokeny pomocí brokera.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Seznam pro metaverse tokeny ke koupi

  1. RobotEra – Nový sandbox metaverse token ke koupi v předprodeji za výhodnou cenu
  2. Calvaria – Nový play-to-earn metaverse token pro karetní hraní
  3. Dash 2 Trade (D2T) – Krypto token, na kterém běží krypto analytická platforma plná užitečných nástrojů
  4. Tamadoge – Nový meme metaverse token  

Bližší pohled na nejlepší metaverse tokeny 

Nyní, když jsme si představili, o které metaverse tokeny se bude jednat, se na jednotlivé z nich podíváme blíže. Mnoho z nich se nachází teprve ve fázi předprodeje za velmi nízkou cenu, přestože mají velký potenciál. Minimálně jeden token by mohl být vaší vstupenkou do Metaverse světa, tak pojďme na to.

1. Robotera – Nový sandbox metaverse token ke koupi v předprodeji za výhodnou cenu

Prvním projektem, který určitě patří mezi metaverse tokeny je token RobotEra, který se nachází v rané fázi předprodeje. Projet byl spuštěn do předprodeje teprve před pár dny a nyní pracuje na navazování spoluprácí, propagaci a vyprodání jejich předprodeje. 

Nativní token $TARO projektu RobotEra bude zároveň sloužit jako měna v jejich ekosystému a světě Taro. RobotEra chce představit Metaverse svět typu P2E a zároveň zahrnout prvky NFT, aby každý hráč mohl vlastnit svého robota či pozemek a vše bylo unikátní. S uvolněním předprodeje tokenu $TARO v listopadu 2022 mají investoři možnost získat token za nízkou cenu pouhých 0,02 USD.

Díky tomu, že je k dispozici 10 000 NFT robotů, může nedostatek těchto aktiv nakonec zvýšit jejich dlouhodobou hodnotu.

Na planetě Taro si uživatelé mohou zakoupit různé pozemky metaverza NFT a začít těžit, stavět továrny a vyrábět různé věci. Hráči mohou dokonce vyrábět a prodávat NFT s robotickými společníky. Mezi způsoby, jak hráči mohou vydělávat peníze patří např. účasti v questech, placení vstupného na akcích či pronajímání reklamních ploch obchodníkům.

Projekt byl auditován a ověřen KYC a zakladatelé projektu RobotEra jsou plně doxxed, jsou také plně přesvědčeni, že se časem vyvinou nové možnosti výdělku s malým omezením toho, co lze postavit, a bez požadavku na technické zkušenosti. V roadmapě RobotEra také najdeme, že projekt má v plánu zahrnout VR/AR technologii v budoucnu.

Pokud vás tedy tento projekt zaujal, doporučujeme dlouho neváhat, jelikož cena tokenu $TARO se bude s dalšími kolami předprodeje neustále zvedat.

2. Calvaria – Nový play-to-earn metaverse token pro karetní hraní

Calvaria je kryptoměna typu play-to-earn, která využívá token RIA a nabízí hráčům herní odměny. Hráči mohou soutěžit v režimu PvP, v singleplayeru či multiplayeru, kde je hlavním cílem využívat jednotlivé bojové karty k vítězství v turnajích.

Přístup k NFT vytvořeným pomocí inteligentních kontraktů ERC-721 neboli “karet” zajišťuje právě Calvaria. Bojové karty na platformě lze nakupovat a vylepšovat pomocí herních tokenů $eRIA.

Stakingem tokenů RIA, které pomáhají při získávání každodenních výhod v ekosystému Calvaria, lze získat tokeny eRIA. Když uživatelé ve platformě utrácejí kryptoměny, 10 % aktiv připadne do staking protokolů, zatímco 90 % se přidělí o výherních fondů, kde se rozdávají ceny vítězům. Kromě toho lze na Calvarii stakovat RIA výměnou za hlasovací a rozhodovací práva v DAO (decentralizované autonomní organizaci) platformy.

Pokud vás ekosystém této P2E hry zaujal, můžete se stále zúčastnit jejich předprodeje, kde jsou součástí předprodeje jejich metaverse tokeny $RIA. Předprodej se nyní nachází ve čtvrté fázi předprodeje, takže máte stále dobrou šanci získat tokeny za skvělou cenu.  Z celkového nabídky 1 mld. tokenů se 30% (300 mil) tokenů RIA alokuje do celkem 10 kol předprodeje.

3. Dash 2 Trade (D2T) – Krypto token, na kterém běží krypto analytická platforma plná užitečných nástrojů

Dalším z našich metaverse favoritů je projekt Dash 2 Trade. D2T je krypto platforma, která bude investorům nabízet analýzy a obchodní signály prostřednictvím jejich nativního tokenu D2T. Podle whitepaperu Dash 2 Trade budou mít investoři po vydání dashboardu přístup k exkluzivním obchodním funkcím a signálům pomocí jednotného měsíčního předplatného.

Investoři mohou tak ze své investice benefitovat např. tím, že Dash 2 Trade je upozorní pokaždé, když se na trhu vyskytne nějaká nová, zajímavá kryptoměna či projekt. Kromě toho bude investory upozorňovat taky na nové tokeny zalistované na burzách. V roadmapě D2T se také můžeme dočíst, že projekt by chtěl implementovat funcki auto-tradingu.

V době psaní tohoto článku se token D2T ve třetí fázi předprodeje obchoduje za 0,0513 USD. Do deváté, závěrečné fáze však cena tokenu vzroste na 0,0662 USD, což představuje 29% nárůst oproti současné ceně.

Pokud se vám tedy token D2T a projekt Dash2Trade zamlouvá, doporučujeme dlouho neotálet s rozhodováním a začít s investicí.

4. Tamadoge – Nový meme metaverse token  

Nativní metaverse tokeny tohoto projektu se nazývají Tamadoge a umožňují svým uživatelům vytvářet, chovat a obchodovat se speciálními zvířaty Tamadoge, která jsou mintována jako NFT. 

V obchodě Tama mohou uživatelé nakupovat domácí zvířata Tamadoge, se kterými mohou soutěžit o další neobvyklé zboží a získávat odměny. V Tamaverzu se token TAMA používá k vypořádání transakcí, nákupu domácích mazlíčků Tamadoge a obchodování s aktivy.

Na rozdíl od známých meme coinů, jako je např. Dogecoin, má TAMA v úmyslu být deflačním aktivem, což je pro projekt významnou výhodou. TAMA má maximální nabídku 2 miliard tokenů, která bude nakonec klesat. Z každého uskutečněného obchodu, který uživatel učiní v obchodě TAMA se spálí 5 % zásoby tokenů. Proto existuje dost vysoká pravděpodobnost, že se současné tokeny zhodnotí, pokud dojde ke snížení současné nabídky.

Jelikož Tamadoge dokončil úspěšně svůj předprodej, můžete si tuto kryptoměnu nyní koupit na burze OKX.

Co jsou to metaverse tokeny?

Sturčně řečeno, Metaverse je nová technologie, která umožňuje zpřístupnit zážitky z reálného světa ve virtuální sféře.

  • Může to být třeba jen 3D rekonstrukce vašeho města, kde se můžete virtuálně procházet a prozkoumávat své okolí.
  • Podobně může Metaverze zahrnovat i digitální nákupní středisko, kde si můžete prohlédnout zboží z reálného světa a nakupovat, aniž byste opustili svůj domov.
  • V každém případě je důležité si uvědomit, že blockchain a kryptoměny nejsou jedinými formami technologií používaných ve světě Metaverse.

Jsou metaverse tokeny dobrou investicí?

To asi necháme zvlášť na povážení každého z vás. Pokud do daných tokenů či kryptoměn investujete v rané fázi předprodeje, pak máte velkou šanci na své investici vydělat nemalé částky. 

Metaverse je otevřen pro všechny

Hlavní myšlenkou Metaverza je, že každý bude mít přístup k virtuálním světům. Bez ohledu na to, kde bydlíte, můžete jít do nočního klubu v Riu de Janeiru nebo do kina v New Yorku, aniž byste opustili svůj dům.

Virtuální nemovitosti a předměty

Díky platformám metaverza, jako je Decentraland a Sandbox, mají nyní uživatelé možnost koupit si virtuální pozemek a následně na něm postavit nemovitost. 

Ještě důležitější je fakt, že jen v roce 2021 byly zaznamenány prodeje v hodnotě stovek milionů dolarů, takže již máme mnoho důkazů z reálného světa o obchodech virtuálních pozemků a realit.

Metaverse tokeny tvoří malou část trhu, ale mají vysoký potenciál růstu

Skutečnost, že tento Metaverse je stále ve fázi rozkvětu, je dalším důvodem, proč byste mohli chtít do svého portfolia přidat největší metaverse tokeny. V důsledku toho je tržní hodnota všech digitálních měn působících na tomto trhu stále poměrně malá.

V současné době je podle CoinMarketCap k dispozici méně než 200 metaverse tokenů, které lze koupit. 

Diverzifikace je snadná

Metaverse tokeny nabízejí velmi jednoduchý způsob, jak si můžete vytvořit diverzifikované portfolio. To je důležité nechat v paměti, protože není jasné, které projektu ze světa Metaverse a metaverse tokeny budou v nadcházejících letech vládnout trhu.

Bedlivě sledujte společnost Meta Platforms

Jen hotovostní rezervy tohoto giganta na sociálních sítích se pohybují kolem 50 miliard dolarů, což znamená, že má potřebnou palebnou sílu k ovládnutí celého ekosystému Metaverse. Abyste pokryli všechny různé možnosti při investování do metaverse tokenů, nezapomeňte přidat i akcie společnosti Meta Platforms, jelikož se jedná o velkého hráče na trhu Metaverse.

Jak koupit metaverse token?

Metaverse tokeny můžete koupit přímo přes oficiální stránky projektů, které jsme uvedli níže, většina z nich se nachází v předprodeji, tudíž stačí připojit vaši peněženku MetaMask či TrustWallet, na ní nabít ETH či USDT a už můžete koupit své metaverse tokeny.

V případě, že se váš projekt již nenachází ve fázi předprodeje, vyhledejte si token na burzách a k nákupu využijte také svou krypto peněženku.

Závěr

V tomto článku jsme si představili 5 nejzajímavějších metaverse tokenů s velkým potenciálem. Také jsme si vysvětlili, proč jsou metaverse tokeny dobrou investicí, a jak je můžete nakoupit. 

Za náš tým doporučujeme všechny výše zmíněné coiny, které se nachází v předprodeji, jelikož je můžete nakoupit nyní za nejlepší možnou cenu, mezi ty patří zejména RobotEra, D2T, Calvaria či Memag.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img