Dokáže krypto-gigant Binance ještě dále růst? Šušká se o další bombě!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Bitcoin opět silně koreluje s tradičními trhy • Známé dílo od Banksyho spáleno a ztokenizováno • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Navzdory tomu, že se Bitcoin...

[Večerní souhrn článků] • Netflix pravděpodobně nakoupí bitcoiny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

Každý, kdo se pohybuje ve světě kryptoměn určitě zná burzu Binance. Zatímco všechny digitální měny trpí medvědím trhu, Binance Coin (BNB) roste, jako by se nic extra nedělo. Za poslední 3 měsíce, i přes stagnaci Bitcoinu, předvedl exponenciální růst a připsal si nevídané zisky.

Od začátku prosince 2018 se z hodnoty ~4,50 $ vyhoupl k současným 15 $ a nebyla to náhoda! CEO burzy Binance Changpeng Zhao nejprve představil spuštění Binance Jersey na doméně www.binance.je, jejímž cílem bylo zalistování eurových a librových párů. Hned nato spustili zkušební verzi Binance DEX – decentralizované verze směnárny.

Binance Launchpad

Následně oznámili přechod z Etherea na vlastní blockchain, aby představili první 3 ICOs na platformě Binance Launchpad.

První 2 ICOs – BTT BitTorrent a FET FetchAi měla hned po zalistování na Binance obrovský úspěch a investoři, kteří nakoupili v ICO, ohromně vydělali. Proto se dalo čekat, že další ICO se vyprodá jako horké rohlíky. To se také stalo a samotný CZ se musel následně na twitteru omlouvat za to, že nedokázali pokrýt velkou poptávku, když pouze 3129 z 39003 přihlášených investorů během několika sekund vykoupilo všechny tokeny.

Binance chystá margin trading? :O

Mnoho dobrých zpráv pro Binance, po kterých by si člověk řekl, že už určitě vystříleli všechny náboje a nyní bude chvilku ticho. Navzdory všemu se ale nedávno objevily spekulace o překvapení, které Binance chystá. Neznámý programátor enriquejr99 při prohledávání veřejného API kódu Binance údajně odhalil náznak, že burza chystá obchodování na páku. Své poznatky shrnul v postu na redditu.

binance margin trading code

Podle jeho zjištění se v kódu nachází položky:
„isSpotTradingAllowed”:false,
“isMarginTradingAllowed”:false,

Tyto části zdrojového kódu naznačují, že Binance intenzivně pracuje na spuštění pákového obchodu s kryptoměnami nebo nějaké formě futures kontraktů. Tento krok se od Binance dal očekávat. Na jejich peněženkách se nacházejí největší množství většiny zalistovaných mincí, díky čemuž by uměli zajistit nepoměrně větší likviditu než konkurence. Poptávka po obchodování na páku se zvyšuje zejména v době medvědího trhu, kdy volatilita na trzích s BTC klesla ze 7,5% (vrchol minulého roku) na 2,6% (dnes). Mnoho obchodníků se proto ohlíží po obchodech na páku pro zvýšení ziskovosti.

To nabízejí konkurenční platformy jako BitMEX, Bitfinex, OkEx, Kraken a pod. Přitom samotný BitMEX, který nabízí bitcoinové deriváty, zaznamenal hvězdný rok 2018. Tom Lee z Fundstratu odhaduje, že směnárna ve fiskálním roce 2018 shromáždila přibližně 1,2 miliardy dolarů na poplatcích, přičemž deklarovala denní objemy obchodů v hodnotě cca 1 milionu BTC.

Bude zajímavé sledovat, jak se situace vyvine. My se na margin trading na Binance velmi těšíme. Rozhodně půjde o krok vpřed.

Co číst dále?

[NÁVOD] Trezor T setup – Jak aktivovat svůj nový Trezor T

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Tomáš Kollar.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře