Dětská kniha Bitcoinové peníze zdarma online

Bitcoinové peníze v češtině ke stažení zdarma. Děti v Bitvillu zjistili, že potřebují něco, co by jim usnadnilo vzájemné obchodování. Příběh pro všechny věkové skupiny, který pomáhá odpovědět na otázku: Proč zrovna Bitcoin?

4.9
(9)

Zprávy a souhrny

Světlo světa spatřila nová dětská kniha Bitcoinové peníze. Kluci z Braiins se letos pustili v rámci lokální iniciativy, ve které českým a slovenským čtenářům přináší překlady kvalitních zahraničních knih o Bitcoinu. A nyní letos již v pořadí druhou knihu nabízejí ke stažení zdarma.

Knihy od Braiins Publishing

Nakladatelství spadá pod křídla firmy Braiins. Zakladatelé jsou Jan Čapek a Pavel Moravec. Firma stojí za globálními projekty jako je Slush Pool (přebrali správu v roce 2013), Braiins OS+ (vyvinuli operační systém pro těžební mašiny) nebo Stratum V2 (vyvinuli komunikační protokol pro těžaře).

Celé to vzniklo úplně jednoduše – chtěli mít oblíbené bitcoinové knihy v češtině sami pro sebe. Často se jich totiž lidé ptají na Bitcoin a je složité tuto tematiku vysvětlit. Tak své oblíbené světové autory začali překládat. V listopadu již vydali tištěnou knihu Vynález jménem Bitcoin, o kterou byla na našem magazínu soutěž.

Kniha Bitcoinové peníze ke stažení v PDF

Jednoduchá kniha pro děti, dospělé i seniory. Dozvíte se jak fungují peníze a proč potřebujeme Bitcoin. Je to kniha Bitcoinové peníze od amerického autora Michaela Carase, která je určena čtenářům všech věkových kategorií. V bohatě ilustrovaném příběhu se děti a jejich rodiče či prarodiče dočtou, jak fungují peníze a proč zrovna Bitcoin plní funkci dobrých peněz.

Do Bitvillu přichází Satoshi
Satoshi přináší do Bitvillu vynález jménem Bitcoin

Pokud i vás zajímá, jak děti v městečku Bitville k dobrým penězům přišly, můžete si PDF verzi knihy zdarma stáhnout na následujícím odkazu:

Bitcoinové peníze ke stažení zdarma - Braiins Publushing
Kniha Bitcoinové peníze zdarma ke stažení

(na tištěnou verzi se můžete těšit začátkem roku 2021).

Chystané další knihy

Iniciativa Braiins Publishing nezůstane jen u dvou knih. V budoucnu se můžeme těšit:

  1. The Bitcoin Standard od Safedeana Ammouse pro pokročilé
  2. Překlad a výklad bitcoinového whitepaperu pro náročné

Klukům fandíme a přejeme šťastný Nový rok. Těšíme se na další publikace! Pokud byste měli zájem se přímo podílet na projektech přímo v Braiins, tak stále hledají šikovné kolegy.

Tip redakce: Dnes a zítra máte poslední letošní šanci napsat svůj vlastní článek, a vyhrát odměny. Na odměnu prozatím dosáhnete i vy pokud něco vytvoříte 🙂 Více informací včetně odměn najdete na stránce, kde můžete napsat vlastní článek.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hlasujících 9

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: