Publikuj vlastní článek

Chceš předat hodnotné informace ostatním? U nás můžeš publikovat vlastní článek. Každý článek projde kontrolou naší redakce, a pokud bude přínosný, zveřejníme jej co nejdříve.

Tabulka výher za prosinec:

PS. Pokračujeme i v lednu, tak si již můžete chystat články 🙂

30 EUR
Za článek měsíce
10 EUR
Za 3 další top články měsíce
VSTUPENKA
Nejlepší získají přístup do redakce
 • …………………….?
 • …………………….?
 •  
+ 50 EUR BONUS
Za nejlepší článek, kde bude zmínka o Binance

Zde můžete sepsat svůj vlastní článek, věříme, že se bude ostatním líbit a bude přínosný.

 • Nadpisy v textu označte jako H2 (nikoliv jako Odstavec) – Vzorový článek ZDE.
 • Délku článku nelimitujeme, avšak měl by mít minimálně 300 slov (2 odstavce nejsou článek, to je jasné…). Počitadlo slov ZDE.
 • Témata neomezujeme, napište o čemkoliv co se týká kryptoměn, ekonomie, ekonomiky, obchodování apod.
 • Články nesouží k reklamě projektů – v článcích nebudou tolerovány referall/reklamní linky a nebudeme zveřejňovat reklamní obsah, pochybné projekty a scamy.

Best Practice:

 • Článek si nejprve napište ve Wordu (nepřijdete o článek, kdyby vám vypadl internet a vychytá hrubky).
 • Článek z Wordu překopírujte do našeho HTML editoru, poté přepněte na klasický editor a nastylujete (nezůstane vám tam Wordovské formátování a balast)
 • Můžete si vybrat obrázek z www.pixabay.com a dejte jeho url na konec článku – jinak vybereme obrázek my
 • Obrázek, ke kterému máte práva (screenshot, vlastni fotku, vlastni graf) nahrajte ZDE a dejte url z Filebinu na konec článku.

Váš článek

i
Pro nadpisy používejte H2, běžný odstavec či text netřeba označovat.
i
Oddělujte čárkou: Bitcoin, Kryptoměna, BTC
i
Pokud jste článek sepsali na základě svých myšlenek, nechte pole prázdné, pokud jste čerpali z nějakého zdroje, uveďte jeho URL.
Článek zveřejníme s poděkováním a vašim jménem (přezdívkou). Autor článku jeho zasláním do redakce potvrzuje, že článek do redakce věnoval, bez dalších nároků na honorář. Článek je autorským dílem, které věnujete portálu Kryptomagazin.cz. Totožný článek nelze publikovat na jiných webech. Pokud bude článek vyžadovat zásah korektora, mohou být některá slova opravena či pozměněna.

Příspěvky čtenářů

Články, které jste napsali opravdu stojí za to! Posuďte sami.

Travala.com

Travala.com je cestovatelská bookingová platforma existující na Binance blockchainu, která slouží k rezervaci ubytování, letenek a volnočasových aktivit. Umožňuje lidem bookovat ubytování na celém...

Arbitráž kryptoměn: čekání, které se (ne)vyplatí

26. listopadu došlo na Bitcoinu k nejhlubší korekci za posledních několik týdnů a cena se stihla podívat o přibližně patnáct procent níže oproti ceně,...

Bitcoin story

Povídá se, že BTC založil jistý Satoshi. Nikdo ho neviděl, nikdo ho nezná, o jeho životě moc nevíme. Zůstaly po něm jeho spisy –...

Osobnost desetiletí – Changpeng Zhao

Ti z vás, kteří se nějakou dobu pohybují v kryptoprůmyslu, nemohli přehlédnout nebo minimálně slyšeli o kryptoburze Binance. V dnešním článku se zaměříme na muže, který za...