Chtěli jste někdy ocenit autora zajímavého tweetu? Brave browser vám to umožní pomocí tokenu BAT

0
(0)

Zprávy a souhrny

Stále oblíbenější prohlížeč Brave aktuálně testuje novou funkci, která umožní uživatelům pomocí Brave Rewards ocenit jednotlivé tweety. Uživatelé desktopové verze Brave’s Nightly mají nyní možnost ocenit každý tweet pomocí Basic Attention Tokenu (BAT).

Brave prohlížeč vstoupil do druhého čtvrtletí letošního roku opravdu razantně. Počet stažení a jeho obliba stále roste a vývojáři se snaží rychle přinášet další a další nové funkce. Nyní se testuje funkce, která by měla uživatelům přinést možnost přispět autorovi tweetu prostřednictvím systému Brave Rewards.

Tip redakce: Vydělávat kryptoměny používáním prohlížeče? Ano, přes Brave browser je to možné!

V jednoduchosti je síla

Na oficiálním Twitter kanálu společnosti se objevila zpráva, že uživatelé desktopové verze  prohlížeče Brave’s Nightly mají možnost zaplatit za každý jednotlivý tweet, a to velmi jednoduchým způsobem. Po otevření Twitteru v již zmiňované verzi prohlížeče Brave budou mít uživatelé u každého tweetu tlačítko Tip (dýško, spropitné…).

Pokud budete chtít autora odměnit, jednoduše klepnete na tlačítko a odměna se odešle. Pokud jste naopak vy tím, komu odměna patří, tak se do několika málo minut objeví poslané prostředky přímo ve vašem účtu Brave Rewards, vysvětluje Brave. Získávat odměnu za své tweety mohou všichni uživatelé, kteří jsou ověřeni prostřednictvím služby creators.brave.com.

V případě, že autor tweetu není ještě ověřen, má 90 dní na registraci do služby Brave Rewards, kde svou odměnu nalezne. Pokud by se do této doby nezaregistroval, vrátí se finanční prostředky odesílateli.

Kdy bude tato funkce spuštěna v ostré verzi?

Zatím je tato nová funkce k dispozici pouze pro Brave Nightly, což je testovací a vývojová verze aplikace Brave. Společnost ale požádala své uživatele, aby jí poskytli zpětnou vazbu a návrhy, jak tuto funkci ještě vylepšit či rozšířit. A reakce uživatelů, kterou vývojářský tým obdržel, byla ohromně pozitivní. Mnoho uživatelů navrhuje implementaci této funkce i na ostatní platformy, jako je například Medium či Telegram. Z toho se dá usuzovat, že by se tato možnost mohla objevit v dalších verzích tohoto prohlížeče již velice brzy.

Twitter nedávno rozšířil řady vydavatelů, kteří patří do skupiny Brave Verified. Mezi ověřené vydavatele webových stránek patří takové společnosti, jako je například LA Times, the Guardian, Washington Post nebo také YouTube.

A v neposlední řadě je třeba zmínit i fakt, že cena Basic Attention Tokenu (BAT) zaznamenala meziroční nárůst o 170 procent.

Co číst dále?

Facebook chce představit svou platební kryptoměnu v roce 2020 – obejde banky?

Zdroj:
cryptoslate.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: