Vydělávat kryptoměny používáním prohlížeče? Ano, přes Brave browser je to možné!

0
(0)

Zprávy a souhrny

Slyšeli jste už o prohlížeči Brave browser, který umožňuje uživatelům během prohlížení webových stránek vydělávat? Jde o poměrně mladý projekt od developerů Basic Attention Token (BAT). V beta verzi tohoto prohlížeče můžete prostřednictvím sledování reklam získávat jako odměnu právě tokeny BAT.

Více informací o prohlížeči Brave najdete v tomto článku.

Jak to funguje?

Stačí si jednoduše stáhnout prohlížeč Brave browser do vašeho mobilního zařízení. Tento prohlížeč vám následně nabídne možnost prohlížet reklamy. Prohlížeč je aktuálně ve své beta verzi, proto je zatím možné sledovat pouze reklamy lokalizované pro Spojené státy americké, Velkou Británii, Kanadu, Německo a Francii. V očekávané plné verzi však společnost plánuje rozšíření do většiny zemí světa.

V principu tento prohlížeč aplikuje cílenou reklamu pro váš region. Následně, po zhlédnutí reklamy, budete okamžitě na svůj účet odměněni ve formě tokenů BAT. První zkušenosti s prohlížečem poukazují na možnost vydělat BAT v hodnotně přibližně 5 dolarů. To se však s dlouho očekávaným růstem trhu může změnit.

Jak BAT vznikl?

Projekt byl zpočátku financován prostřednictvím ICO a dopadl velmi úspěšně. Prodej tokenů skončil už po třiceti sekundách (!). Za tuto krátkou dobu BAT vybral od investorů cílových 35 milionů dolarů.

Úspěšnost tohoto ICO lze s určitostí připsat i jeho tvůrci, kterým je Brendan Eich, bývalý CEO společnosti Mozilla.

Zaregistrujte si Brave browser přes náš affiliate link a podpořte tak Kryptomagazín.

BAT odměňuje i produkci internetového obsahu

Další významnou výhodou tohoto prohlížeče může být jeho přínos pro tvůrce internetového obsahu. Uživatelé mohou nejen získávat odměny, ale stejně je budou moci i rozdávat. Uživatel prostřednictvím svých nasbíraných BAT tokenů podle vlastního rozhodnutí odmění svou oblíbenou stránku nebo autora. Internetové portály zas budou moci rozhodovat o umístění reklamy prostřednictvím prohlížeče Brave, za což budou také odměňováni.

Brave browser avizuje transparentní distribuování odměn od inzerenta mezi prohlížeč, stránky zobrazující reklamu a uživatele. To vše v následujícím poměru 70 % pro internetovou stránku a zbytek rozdělí na polovinu pro prohlížeč a jeho uživatele.

Aktuálně projekt Brave browser vypadá velmi slibně a jeho používání může být velmi atraktivní jak pro uživatele prohlížeče, tak pro inzerenty a internetové stránky.

Aktuální trhová hodnota Basic Attention Token kliknutím sem.

Co číst dál?

Fake news na CNBC: Bitcoin, Google, Amazon, Facebook a zlato nejsou investice

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín napsal Tomáš B.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Begy

zatím používám https://www.presearch.org k plné spokojenosti. NAhrál jsem si plugin do browseru, takže funguju úplně stejně jako předtím a přitom bez jakýkoli “práce” rubu drobný 😀

ZeePrime

Lze vydělat BAT v hodnotě pěti dolarů? A to denně, jednorázově, za hodinu, nebo jak?

Peky

Brave jsem začal používat cca před cca před 2lety. Nedávno jsem se k němu vrátil, ale nikdy jsem neviděl jediný BAT token jako odměnu za reklamy. Nápad dobrý, ale nefunkční. V kryptu je to celkem normální stav.

Pozorovatel

Brave pouzivam, ale zadne odmeny za reklamy se nepripisuji. Jde to nejak fixnout? Jak jsem to pochopil, tak sledovani reklam za BAT jeste neni zcela v provozu…?

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: