Charlie Lee: Litecoin může brzy překonat své all time high 400$

0
(0)

Zakladatel kryptoměny Litecoin (LTC), Charlie Lee, na svém twitter účtu informoval, že dělá vše, co je v jeho silách, aby LTC dosáhl hodnoty 400 dolarů. Tvrdí, že už brzy může tento altcoin překonat své ATH (all time high), které sa pohybovalo okolo 355 USD.

Charlie Lee vidí Litecoin na hodnotě 400 dolarů

Charlie svůj tweet zveřejnil jako odpověď na kritiku fanoušků Litecoinu ohledně aktuální ceny této kryptoměny, která se v čase psaní tohoto článku obchoduje za přibližně 84 dolarů. Ti mu vyčítali, že LTC neprojevuje v poslední době žádné známky progresu a jeho cena stále pozvolna klesá.

Bude Litecoin těžit ze spolupráce s německou bankou?

Jeho narážka na snahu pozvednout Litecoin vychází z poslední pozitivní zprávy, když společnost TokenPay Swiss AG oficiálně potvrdila, že ve spolupráci s Litecoin Foundation získala 9,9% podíl v německé WEG Bank AG. Právě od tohoto kroku si Charlie slibuje velký přínos pro Litecoin.

K dané akvizici se vyjádřil slovy:

“Nejlepším příkladem je, že s touto bankou můžeme vytvářet a přinášet kryptořešení pro debetní karty, zpracovávání obchodních činností, či jiné inovativní prvky. Nicméně i přes naši účast a vlivu v bance není zaručeno, že tato snaha bude úspěšná. Kryptokomunita nám stále podsouvá myšlenku, že potřebujeme spolupracovat a být akceptováni velkými hráči jako jsou Visa a SWIFT. Podle mě máme určitě větší šanci uspět, když přímo vlastníme podíl v bance, která má bankovní licenci.

Mohlo by vás zajímat: Kryptocelebrity – Charlie Lee, zakladatel Litecoinu

Závěr

Podmínky dohody mezi TokenPay, Litecoin Foundation a WEG bank zahrnují možnost koupě přibližně 90% celkové hodnoty banky. To je však podmíněno získáním regulačního souhlasu. Podle německého bankovního práva totiž žádná entita nemůže vlastnit více než 9,9% banky bez schválení regulačním orgánem.

Tip: [Analýza] Bitcoin podle očekávání prolomil 7500 $ – co nás čeká dál?

Pokud by i při necelém 10% podílu zůstalo, stále se jedná o významný krok pro kryptoměny. Integrace do zaběhnutých a hlavně schválených bankovních systémů může markantně zjednodušit a urychlit integraci kryptoměn do běžného života. A ta jde ruku v ruce s jejich hodnotou.

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Dalibor.

Zdroje:
ethereumworldnews.com
zycrypto.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Pravda

Jo nejdřív vydělal s Ethereem na blbosti ostatních a ted se snaží o totéž.

spot_img