Česká krypto firma vyzývá: Přepněte svůj business, my už jsme to udělali! #přepnito

0
(0)

Zprávy a souhrny

Josef Šťastný
Josef Šťastný
O obchodování na burze se zajímám už asi 7 let. K mým oblíbeným trhům kromě krypta patří forex. Velký přínos tradingu a investování vidím v tom, že nám mohou rozšířit naše obzory a pomoci převzít více zodpovědnosti za naše finance. Kromě burzy učím meditaci a zajímám se o buddhismus.

Majitel skupiny WCA Holding Matouš Polák ukazuje, jak mohou těžební stroje pomoci při hledání léku na koronavirus. Těžební výkon celé firmy nyní totiž propůjčuje zdarma univerzitě Stanford. Chce jí pomoci urychlit vývoj léku na koronavirus.

Když se M. Polák dozvěděl o výzvě Stanfordovy univerzity [email protected], která využívá sdíleného výkonu všech zapojených strojů k simulaci vývoje léku na COVID-19, neváhal a poskytl výkon několika stovek grafických karet.

Těžební stroje hledají lék na koronavirus

Jeho firma těží běžně kryptoměny, nyní se ale rozhodl pomocí těžebních karet urychlit hledání léku na zákeřný virus. Samotný projekt [email protected] již běží několik let a v minulosti sloužil vědcům při hledání a vývoji léku např. na Alzheimerovu, Parkinsonovu nebo Huntingtonovu chorobu.

Business je třeba rychle transformovat

Mění také výrobní strategii jedné z holdingových firem na výrobu krémů. Výrobní linka bude podle jeho slov přepnuta z produkce krémů na výrobu dezinfekce, které je u nás nedostatek.

Pomozte i vy v boji s koronaviram, jakkoliv

Matouš vyzývá i další firmy a jednotlivce, kteří mohou poskytnout vysoký výpočetní výkon, aby se k výzvě Stanfordovy univerzity připojili a dodává: „Každá simulace je jako zakoupení sportky: čím více tiketů zakoupíte, tím větší šanci máte vyhrát jackpot, v tomto případě najít řešení.“

Pojďme se zúčastnit této výzvy a zkusme se zamyslet, co můžeme udělat my nebo naše firmy pro zlepšení současné nelehké situace ve světě a v Čechách. #přepnito

Jeho výzvu najdete také ve videu níže:

YouTube video

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: