[Večerní souhrn článků] • Bloomberg: Bitcoin zamíří na 100 000 dolarů • a další články

5
(4)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bloomberg: Bitcoin zamíří na 100 000 dolarů

Analytik Bloomberg Intelligence Mike McGlone ve své poslední prognóze pro letošní rok tvrdí, že Bitcoin dosáhne nových cenových maxim. Bitcoin by letos měl vyšplhat ke 100 000 USD a Ethereum k 5 000 USD. McGlone dále předpovídá, že BTC a ETH si v roce 2022 udrží svoji dominanci. [1]

Analýzy a trhy

07.01.22 Technická analýza BTC/USD – pokles pokračuje, ale support drží

Bitcoin (BTC) pokračuje v poklesu, ale prozatím pouze došlo k většímu průniku do supportního pásma, které se nachází kolem 42 000 USD.

07.01.22 [Přehled trhu a ETH] Propad k 3000 USD? Proč to hrozí?

Je Ethereum (ETH) připraveno na masivní exponenciální posun své ceny směrem nahoru nebo k 3000 USD? Přečtěte si následující analýzu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Podvodníci okradli pákistánské investory o více než 100 milionů dolarů

V bezprecedentním kroku proti kryptoprůmyslu v Pákistánu vydala Federální vyšetřovací agentura (FIA) oznámení pákistánskému zástupci společnosti Binance v souvislosti s internetovým podvodem zahrnujícím miliony dolarů.

Top spotřebitelské značky, které v roce 2021 skočily do kryptoměn

Některé mainstreamové značky se v roce 2021 rozhodly vstoupit do světa kryptoměn. Zde je souhrn některých z těch úplně největších jmen.

Index bitcoinového strachu na nejnižším bodě

Aktuální pokles ceny Bitcoinu na hodnoty okolo 42 000 amerických dolarů způsobil extrémní strach na kryptoměnovém trhu. Bitcoinový index Fear & Greed se tak dostal na nejnižší bod od července minulého roku.

Kryptokomunita očekává, že se internetový a těžařský průmysl v Kazachstánu vrátí k normálu do příštího pondělí

Navzdory velkým výpadkům internetu během protivládních protestů v Kazachstánu někteří těžaři bitcoinů (BTC) zatím neplánují zemi opustit.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jirka Kulach

Takže BTC půjde na 100 tisíc a ETH na 5 tisíc 😀 dobrej fór ..zase nějaký BTC maximalista 😀 pokud BTC dokáže jít na 100 tisíc tak ETH bude už u 10ti .. od začátku roste ETH rychleji tak nevím podle čeho soudí ten šarlatán

Petr
Hodnocení článku :
     

Já už jsem si zvykl, že tihle odborníci vždycky tvrdí opak toho, co si myslí, že nastane. BTC dosáhne na 100t, ale bude to pár let trvat, teď bude klesat až pod třicet tisíc…

spot_img