07.01.22 [Přehled trhu a ETH] Propad k 3000 USD? Proč to hrozí?

4.8
(4)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Je Ethereum (ETH) připraveno na masivní exponenciální posun své ceny směrem nahoru nebo k 3000 USD? Přečtěte si následující analýzu.

Celosvětová krypto tržní kapitalizace je 2,08 bilionů $, což představuje pokles o 3,11 % za poslední den. Celkový objem kryptoměnového trhu za posledních 24 hodin je 131 miliardy USD, což představuje růst o 50,17 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 23 miliardy USD, což je 17,6 % celkového 24hodinového objemu kryptotrhu.

Cena Bitcoinu je v současné době 41 790 USD dle KMC.

Dominance Bitcoinu je v současné době 39,51 %, což je pokles o 0,03 % během dne.

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace včera zaznamenaly:

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

ETH/USD Technická analýza

Momentálně se pohybujeme na hodnotě 3 450 USD. V rámci předešlých predikcí jsme předpokládali, že pokud bude prolomena spodní strana bullish kanálu, může dojít ke změně trendu. Ethereum tak skutečně po neudržení spodní strany bullish kanálu výrazně propadlo do námi nastoleného bearish kanálu.
Při pohledu na momentální situaci trhu lze předpokládat pokračování bearish nálady, to by mohlo znamenat postupné propady na Ethereum směrem k tvrdé podpoře na 3 000 USD za kus v rámci bearish dlouhodobého kanálu.
Od začátku roku se celková hodnota uzamčená v DeFi, což je především Ethereum, stala exponenciální. Přidejte se také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

 

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
bkf1

“Propad k 3000 USD? Proč to hrozí?”
Že by protože několikaměsíční soustavné vyčerpávání (pravda zcela logicky ETH méně, než ostatní alty) skrz otrockou závislost na kurzu BTC? 🙂

spot_img