Na blockchainu VeChain Thor byl vydán první token – OceanEx

0
oceanex

V tomto roce jsme svědky několika okamžiků, kdy platformy, které byly původně vytvořeny na blockchainu Etherea, opouštějí tuto síť a přecházejí na vlastní MainNety. Jedním z takových představitelů je i VeChain Thor (VET), který ještě jako ERC20 token nesl název VeChain (VEN).

Po necelém roce stráveném na blockchainu Etherea se 30. června 2018 VeChain osamostatnil a spustil svůj vlastní blockchain s názvem VeChain Thor. Aktuálně dosáhla tato platforma zaměřená na obchodní aplikace nový milník. Její představitelé na oficiálním Twitter účtu oznámili vznik prvního tokenu, který byl vytvořený na zmiňovaném VeChain Thoru.

„Jsme nadšeni, že jsme se stali svědky prvního tokenu. OCE je nyní vytvořen na  blockchainu VeChainThor! Síla VeChainThor začíná růst.“

Co je přesně OceanEx (OCE)?

OceanEx je obchodní platforma využívající umělou inteligenci v rámci ekosystému VeChainThor. Integrace umělé inteligence přitom slouží především k dosažení aktivní bezpečnosti likvidního trhu s kryptoměnami. Zároveň disponuje bohatou nabídkou investičních nástrojů a produktů, čímž má naplnit očekávání všech investorů využívajících široké spektrum investičních strategií.

Mohlo by vás zajímat: Jak se chránit před nástrahami v kryptosvětě

OceanEx je momentálně ve fázi takzvaného WhiteListingu. Jde o typ financování, který je nabízen komunitě, kde si investor musí zakoupit tokeny za určitou částku. V případě OceanEx je objem investice nastaven na 50 000 VET (při aktuální ceně 0,015404 USD za 1 VET to činí přibližně 770 dolarů). Výše zmíněný WhiteListing tohoto tokenu však není dostupný pro obyvatele Číny, Japonska a Spojených států.

Tip: Pokud chcete nakupovat kryptoměny bez poplatků a získat 10 USD za první registraci na Coinbase, podívejte se na tento návod.

Využitelnost OceanEx tokenu

Dev tým OceanEx zveřejnil seznam možného využití jejich tokenu, kde zařadil následující scénáře:

  • Možnost hradit poplatky za služby, jako jsou například: transakční poplatky, poplatky za výběr nebo výpis z účtu, atd.
  • Využít ho jako hlasovací právo ve volbách v rámci sítě.
  • Koupit si jím pozvánku na akcie a zasedání společnosti OceanEx.
  • Získat přístup do centra pro výzkum trhu ve společnosti OceanLab.
  • Využívat profesionální vyvinuté obchodní nástroje a investiční produkty jako například CryptoBento ™.

Závěr

V souvislosti s přechodem VeChainu na vlastní síť odstartoval v červenci i token swap. Oficiální VeChain peněženka podporuje danou migraci až do 10. září tohoto roku. Seznam burz, které záměnu tokenů podporují a úspěšně dokončili, se také rozšiřuje. Z těch hlavních se k Binance přidala i jihokorejská KuCoin. Tím pádem na této burze již není možné původní VEN tokeny zaměňovat.

Na závěr ještě informace ohledně nejnovější spolupráce. VeChain uzavřel partnerství s přední japonskou telekomunikační společností NTT Docomo. Spolupráce se má týkat rozvoje připravované vysokorychlostní 5G sítě, která má být využívána především v oblasti průmyslu a supply chain managementu.

Tento článek je přeložen ze slovenského originálu, který pro Vás připravil Dalibor.

Zdroj:
cryptovest.com
ethereumworldnews.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na