Bitpanda přidává dlouho žádanou funkci spoření do své obchodní platformy

2
bitpanda

Bitpanda, fintech společnost původem z Vídně, se rozhodla reagovat na dlouho žádanou a očekávanou možnost opakovaných nákupů, tedy recurring buys. Uživatelé obchodní platformy Bitpanda tak mají možnost nastavit si opakované nákupy nejen pro Bitcoin, ale i pro některé z dalších více než 20 digitálních aktiv na platformě Bitpanda.

Bitpanda Savings umožňuje svým více než 900.000 uživatelům automatický nákup kryptoměn v libovolných intervalech (denně, týdně, jednou za dva týdny a měsíčně). Podle společnosti je opakovaná funkce nákupu jednou z nejočekávanějších funkcí vídeňského fintechu. V rámci startu nové funkce bude společnost odměňovat plně ověřené uživatele, kteří si na své platformě zřídí plán úspor, náhodně vybranou kryptoměnou a to odměnou ve výši 5 až 200 EUR.

„Úspora je pro nás prvním krokem k tomu, abychom se stali místem pro budování bohatství pomocí digitálních aktiv“

…říká Eric Demuth, spoluzakladatel a CEO společnosti Bitpanda.

V souvislosti se společností Bitpanda jsme již psali: Rakouská pošta začala s prodejem kryptoměn

Společnost má pověst vedoucího maloobchodního makléře v Evropě pro snadné a důvěryhodné obchodování nejen s Bitcoinem, ale i s dalšími digitálními aktivy. V posledních několika měsících Bitpanda neustále roste, a to jak ve velikosti týmu, tak i co se týče nových funkcí na jejich obchodní platformě.

Bitpanda nedávno vydala Android aplikaci, která kombinuje intuitivní ovládání a mobilitu. Uživatelé mohou nyní nakupovat, prodávat a obchodovat s digitálními prostředky na cestách se stejně kvalitními službami, jaké mají uživatelé k dispozici na webové platformě. Rakouská fintech společnost také uvedla na trh Bitpanda Swap, která umožňuje okamžitou výměnu jedné kryptoměny za jinou a využívá již existujících produktů.

O Bitpandě

Bitpanda je fintech se sídlem v hlavním městě Rakouska (ve Vídni) a byla založena v roce 2014. Společnost se od té doby rozrostla na přední evropskou obchodní platformu pro nákup a prodej digitálních aktiv, jako je například Bitcoin. Bitpanda má přes 900.000 uživatelů a více než 95 členů týmu. Společnost pevně věří v inovační sílu kryptoměn a technologie blockchain. Jejím posláním je být klíčovou hybnou silou v probíhající revoluci ve fintech tím, že poskytuje snadno použitelný, bezpečný a důvěryhodný přístup k jakémukoli digitálnímu majetku novým i již zkušeným uživatelům.

Co číst dále?

Kryptoměny přinesou mnohem větší revoluci než Facebook, tvrdí Winklevossovi

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MíraBarosFCB Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
BarosFCB
Host
BarosFCB

Tuto funkci jsem si na Bitpandě nastavil, minimum je pak 25 EURO.. Za to jsem dostal odměnu 5 EURO v kryptoměně MIOTA.. 🙂

Míra
Host
Míra

Tak to je pěkný 🙂