Bitpanda přidává dlouho žádanou funkci spoření do své obchodní platformy

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Ripple vytváří blockchain pro centrální banky • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Bitcoin opět silně koreluje s tradičními trhy • Známé dílo od Banksyho spáleno a ztokenizováno • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Navzdory tomu, že se Bitcoin...

Bitpanda, fintech společnost původem z Vídně, se rozhodla reagovat na dlouho žádanou a očekávanou možnost opakovaných nákupů, tedy recurring buys. Uživatelé obchodní platformy Bitpanda tak mají možnost nastavit si opakované nákupy nejen pro Bitcoin, ale i pro některé z dalších více než 20 digitálních aktiv na platformě Bitpanda.

Bitpanda Savings umožňuje svým více než 900.000 uživatelům automatický nákup kryptoměn v libovolných intervalech (denně, týdně, jednou za dva týdny a měsíčně). Podle společnosti je opakovaná funkce nákupu jednou z nejočekávanějších funkcí vídeňského fintechu. V rámci startu nové funkce bude společnost odměňovat plně ověřené uživatele, kteří si na své platformě zřídí plán úspor, náhodně vybranou kryptoměnou a to odměnou ve výši 5 až 200 EUR.

„Úspora je pro nás prvním krokem k tomu, abychom se stali místem pro budování bohatství pomocí digitálních aktiv“

…říká Eric Demuth, spoluzakladatel a CEO společnosti Bitpanda.

V souvislosti se společností Bitpanda jsme již psali: Rakouská pošta začala s prodejem kryptoměn

Společnost má pověst vedoucího maloobchodního makléře v Evropě pro snadné a důvěryhodné obchodování nejen s Bitcoinem, ale i s dalšími digitálními aktivy. V posledních několika měsících Bitpanda neustále roste, a to jak ve velikosti týmu, tak i co se týče nových funkcí na jejich obchodní platformě.

Bitpanda nedávno vydala Android aplikaci, která kombinuje intuitivní ovládání a mobilitu. Uživatelé mohou nyní nakupovat, prodávat a obchodovat s digitálními prostředky na cestách se stejně kvalitními službami, jaké mají uživatelé k dispozici na webové platformě. Rakouská fintech společnost také uvedla na trh Bitpanda Swap, která umožňuje okamžitou výměnu jedné kryptoměny za jinou a využívá již existujících produktů.

O Bitpandě

Bitpanda je fintech se sídlem v hlavním městě Rakouska (ve Vídni) a byla založena v roce 2014. Společnost se od té doby rozrostla na přední evropskou obchodní platformu pro nákup a prodej digitálních aktiv, jako je například Bitcoin. Bitpanda má přes 900.000 uživatelů a více než 95 členů týmu. Společnost pevně věří v inovační sílu kryptoměn a technologie blockchain. Jejím posláním je být klíčovou hybnou silou v probíhající revoluci ve fintech tím, že poskytuje snadno použitelný, bezpečný a důvěryhodný přístup k jakémukoli digitálnímu majetku novým i již zkušeným uživatelům.

Co číst dále?

Kryptoměny přinesou mnohem větší revoluci než Facebook, tvrdí Winklevossovi

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře