Bitcoin pokračuje v sedmiletém trendu, půjde na 9 800 USD?

0
(0)

Bitcoin (BTC) zažil v posledních několika dnech vnákupní horečku, která mu umožnila se vyšplhat do oblasti přes 8 800 dolarů. To signalizuje, že býci ještě mají co ukázat.

Nedávná býčí vlna na Bitcoinu udržela kryptoměny nad dlouhodobou trendovou linií, která se v posledních sedmi letech udržovala. To signalizuje, že v blízké budoucnosti nastane další vzestupný trend.

Bitcoin šplhá na 8 900 USD

Momentálně se Bitcoin obchoduje těsně pod 8 900 USD. Během týdne byl BTC schopný se zotavit z 7 585 USD.

Luke Martin, populární analytik kryptoměn na Twitteru, vysvětlil v nedávném tweetu, že BTC může vyrůst až na 9 800 USD, pokud se cena dostane nad 8 400 USD. A to se právě stalo!

„Graf BTC je pravděpodobně jedním z nejsledovanějších grafů tohoto týdne. Pokud se cena dostane na 8 400 USD, tak jsem přesvědčen, že trend půjde nahoru a bude pokračovat. Po tomto potvrzení bych se zaměřil na 9 800, “vysvětlil.

 7letý býčí pohyb je u BTC zachován

Dalším faktorem, který by mohl přispět k masivnímu nárůstu BTC je skutečnost, že se nám podařilo udržet nad dlouhodobou býčí trendovou linií.

“7-letý trend BTC: V případě, že jste si nevšimli, se BTC v současné době nachází nad 7-letou trendovou linií, kterou jsme prolomili jen jednou – (11. listopadu). Bitcoin měl velký support nad trendovou linií v dubnu a BTC se může držet nad 7 200 USD. vypadá to na bull-run, “vysvětlil Rager-

Vzhledem k tomu, že BTC má vzestupný impuls a stále roste, tak analytici získávají větší přehled o tom, kam se trhy blíží, je pravděpodobné, že investoři brzy zjistí, zda se odstartuje bull-run, na který jsme čekali.

Závěr

Bitcoin stále roste a má ještě co nabídnout. Analýzy a grafy tvrdily, že cena 8 400 USD bude odrazovým můstkem pro růst. Směřujeme tedy do oblasti kolem 9 800 USD?

Co číst dál?

Nejmenší jednotka Bitcoinu (satoshi) má větší hodnotu, než některé státní měny

 

Zdroj: newsbtc.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img