Binance spouští soutěž Dexathon o jeden milion USD

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Binance, jako jedna z předních kryptoburz, nedávno ohlásila záměr vytvořit novou decentralizovanou burzu (DEX) s vlastním blockchainem – Binance Chain. Zdá se, že jejich plány nabírají na obrátkách, jelikož společnost právě vyhlásila vskutku zajímavou soutěž s názvem Dexathon. Její podstatou je kódování zmíněného blockchainu, přičemž vítěz si může odnést velmi slušnou výhru v hodnotě jednoho milionu USD.

Cílem projektu a zároveň i úkolem pro kodéry je vytvoření prototypů decentralizované burzy, která se bude vyznačovat vysokou rychlostí a kapacitou, respektive vytvoření „dex blockchainu“, jenž má nízkou latenci a vysokou propustnost.

Tip redakce: Přečtěte si náš článek – Binance nabízí 250 tisíc dolarů za dopadení hackerů

Jaké jsou požadavky

Dex prototyp by měl mít následující funkce:

  • odesílání a příjem nativních mincí
  • možnost vzniku nového tokenu
  • odesílání a přijímání transakcí
  • možnost obchodovat mezi jednotlivými tokeny navzájem

Ve svém prohlášení společnost uvádí:

„Naším cílem je usnadnit tuto inovaci, a na základě toho jsme vytvořili soutěž zaměřenou na kódování, s jasnou vizí dosáhnout co nejlepší implementace do našeho nového blockchainu. Jako odměnu nabízíme celkový výherní fond ve výši 1 000 000 USD, který bude vyplacen v kryptoměně BNB.“

Jak se zapojit

Abyste se mohli zúčastnit této soutěže, musíte se zaregistrovat posláním e-mailu na adresu [email protected]. V něm je třeba uvést vaše jméno, velikost týmu, pokud nepracujete sám, a přiložit i váš životopis. Po odeslání žádosti můžete na kódování pracovat až do 30. června 2018, kdy proběhne uzávěrka této soutěže. Následně začne Binance vyhodnocovat jednotlivé projekty.

Zajímavá je i nabídka pro univerzitní týmy, kde burza vybraným skupinám nabídne grant ve výši 10 000 USD i v případě, že jejich návrh nebude vítězný.

Závěr

Vypadá to tak, že příležitostí jak si vydělat na kryptoměnách přibývá stále více. Věřím, že i u nás se najde dostatek šikovných programátorů, kteří by se mohli uplatnit ve sféře digitálních měn. Ostatně, komu by se nelíbil slíbený jeden milion USD?

Zdroj:
medium.com
bitsonline.com

Přeloženo ze slovenského originálu, který napsal Dalibor Valko.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: