Binance coin (BNB) přináší zisky navzdory propadu hlavních kryptoměn

0
(0)

Zisky Binance Coinu (BNB) přicházejí v těsném závěsu za úspěchy kryptoburzy Binance. Ta za posledních šest měsíců zaznamenala mohutný růst. Pravidelně se objevuje mezi prvními třemi nejlepšími burzami podle denního objemu obchodvání.

Dvoudenní nárůst BNB

Za poslední dva dny se cena Binance Coin zvýšila o více než 26 %. V současnosti se pohybuje na úrovni 9,7 USD. Tržní kapitalizace se pohybuje okolo 1 miliardy dolarů. V posledních 24 hodinách byla hodnota obchodů na úrovni cca 200 milionů USD. Celkově je v nabídce téměř 200 milionů mincí.

Binance Coin, fungující na protokolu ERC20, se dnes umístil na 25. místě podle tržní kapitalizace mezi známými kryptoměnami, těsně za Zcash.

Co je důvodem vzestupu

Podle dostupných informací tento nárůst způsobily zprávy z kryptoburzy Binance. Burza informovala o připravovaném spuštění své decentralizované kryptoburzy [DEX]. Základem bude Binance Chain – blockchain navržen dle požadavků Binance. Zaměří se hlavně na převod a obchodování s blockchainovými aktivy, jakož i na poskytování nových možností pro budoucí tok těchto aktiv.

Cenou BNB přitom výrazně neotřásl ani hack, kterému Binance čelila minulý týden. Více o Binance hacku se dozvíte na naší stránce.

Výhody decentralizovaných burz

Decentralizované burzy umožňují uživatelům obchodovat s kryptoaktivami, aniž by jejich mince svěřili třetím stranám. Uživatelé uzavírají obchody přímo mezi sebou. To umožňuje vypustit z obchodu různých zprostředkovatelů a tím zrychlit transakce a hlavně snížit jejich cenu.

Nejznámější DEX burzou je EtherDelta. Využívá inteligentní smlouvy, které umožňují uživatelům obchodovat s token ERC20.

Kde nakupovat BNB

BNB můžete koupit prostřednictvím burzy Binance a EtherDelta (ačkoli objem obchodů s BNB na EtherDelta je velmi nízký). Každá mince podporovaná společností Binance je k dispozici jako obchodní pár s BNB.

Více o obchodování na Binance najdete zde.

Závěrem

Úspěchy Binance a zprávy, které burza vysílá, naznačují, že bude implementovat další funkce a programy. Tyto nové možnosti a doplňky s určitostí budou používat minci BNB. Můžeme očekávat, že v krátkém čase je bude více a obohatí kryptosvět.

Zdroje:
ccn.com
coincentral.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
M.

Marku, díky za podnětné novinky. Včera jsem si zkusil taky trochu zapátrat po důvodech zhodnocení BNB a pro ty co by rádi analyzovali BNB více do hloubky doplním odkaz:
https://medium.com/@BambouClub/a-valuation-calculator-for-binance-coin-af3e18a579fc

spot_img