Binance nově povoluje nákupy kryptoměn pomocí kreditních karet 

0
(0)

Binance, jedna z největších kryptoměnových burz na světě, nyní umožňuje nákup kryptoměn pomocí kreditních a debetních karet. Dosaženo toho bylo díky novému partnerství se společností Simplex, která zprostředkovává bezpečný a celosvětový online platební styk.  

„Simplex nám umožňuje ladně překročit pomyslný most mezi kreditními platbami a kryptem. Na Binance.com nyní může jakýkoli uživatel nakoupit kreditkou a začít obchodovat ihned.“

Podobným tónem na novou situaci reaguje pochopitelně i spoluzakladatel společnosti Simplex, Nimrod Lehavi:

„Spolehlivé a rychlé platby pomocí kreditních karet jsou klíčovým komponentem vedoucím k širší adopci kryptoměn. Z nové kooperace s burzou Binance jsme nadšeni. Společným snažením dosáhneme jednodušší a rychlejší uživatelské zkušenosti.“

Nakoupit na Binance kreditní kartou?

Obě strany jako hlavní důvod k partnerství uvádí snahu o zvýšení adopce kryptoměn a přístupnosti pro příznivce blockchainu. Nyní má tedy každý, kdo vlastní kartu VISA nebo MasterCard, možnost rychle nakoupit některou z kryptoměn na burze Binance, ať už se jedná o Bitcoin, XRPLitecoin, nebo Ethereum.

„Našim obchodníkům chceme poskytnou možnost rychlého a jednoduchého přístupu ke kryptoměnám a zároveň zachovat důvěryhodnost a bezpečnost celého procesu.“ Changpent „CZ“ Zhao.

Uživatelé se mohou těšit na rychlý nákupu kryptoměn během 10–30 minut, nízkých poplatků pohybujících se okolo 10 dolarů při použití FIAT měny nebo 3,5 % v závislosti na tom, která částka je vyšší.

Závěr

Binance je v poslední době celkem pilnou společností, obzvláště, pokud vezmeme v potaz, že jen během posledních 4 měsíců rozjeli 2 zbrusu nové projekty. Na mysli máme konkrétně Binance Jersey, nově spuštěnou službu, která umožňuje obchodovat mezi britskými librami, eurem a Binance Uganda, tedy měnou umožňující využití ugandských šilinků.

Nyní nezbývá než sledovat, jak se snaha Binance o podpoření adopce pomocí umožnění nákupu kreditními kartami projeví. Oficiální prohlášení můžete pročíst zde.

Co dále? Vytvořte si účet na Binance!

Binance – návod (registrace, vklad, exchange)

Zdroj: 
coindoo.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img