[POTVRZENÉ] Bakkt v červenci otestuje regulované Bitcoin Futures kontrakty!

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Bakkt plánuje zahájit testování bitcoinového ETF na začátku července 2019, jak oznámil generální ředitel Kelly Loeffler.

Poprvé v srpnu 2018 oznámila institucionální burza cenných papírů Bakkt, že brzy otestuje Bitcoinové ETF na federální futures burze. To má v plánu provést ve spolupráci se svou mateřskou společností Intercontinental Exchange (ICE).

Bakkt spolupracuje s ICE Futures a ICE Clear clearing centrem ve Spojených státech, aby zahájil první testy ETF.

„My i naší burzovní a clearingoví partneři z ICE budeme v příštích několika týdnech spolupracovat se zákazníky na přípravách testování akceptace uživatelů (UAT) pro futures a custody, které očekáváme v červenci.“

– píše Loeffler.

Spolu s oznámením společnost také sdělila, že úzce spolupracuje s americkou komisí pro obchod s komoditami, aby splnila federální předpisy a klíčové požadavky na ochranu investorů.

Závěr

Trhy jsou nyní v pohybu a překonávají jednu hranici za druhou, pokud by se povedlo plány Bakktu nebo třeba Fidelity uskutečnit opravdu ještě letos, mohli bychom se podívat na vysněná čísla…

Co číst dále?

[Názor Experta] Altcoiny čeká zlatá éra – 3 důvody, proč budou úspěšné

Zdroj: 
cointelegraph.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Martin

ETF? Nie nahodou Bitcoin futures? Hm..

spot_img