Intercontinental Stock Exchange (ICE) razantně rozšiřuje nabídku kryptoměn

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem Kryptomagazinu.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

Intercontinental Stock Exchange (ICE), mateřská společnost New York Stock Exchange (NYSE), uvedla v tweetu, že do svého Cryptocurrency Data Feedu přidala spoustu nových mincí.

Služba Cryptocurrency Data Feed, která byla spuštěna v lednu 2018, nabízí informace o měnách v reálném čase, včetně cen a objednávek. Platforma byla vyvinuta jako výsledek partnerství mezi ICE a Blockstreamem.

Tip: Ceny kryptoměn můžete také pohodlně sledovat ZDE.

Podle nedávného oznámení rozšiřuje ICE seznam na tisíce podporovaných mincí. Díky zmíněnému kroku společnost údajně plánuje zvýšit transparentnost v oblasti kryptoměn.

ICE také v únoru oznámila, že spuštění Bakktu je plánováno na poslední čtvrtletí letošního roku. Tato platforma, které se snad konečně dočkáme, již údajně přilákala mnoho známých investorů a partnerů, včetně společností Starbucks a Microsoft.

Mohlo by vás zajímat: Začne Starbucks prodávat kávu za kryptoměny už letos?

To, o čem mluvil Tim Draper již v roce 2017, se již brzy může stát skutečností. Káva a burgery za kryptoměny přijdou již brzy – tak zněla slova tohoto vizionáře a investora, který je obrovským zastáncem virtuálních měn. Jak se zdá, Starbucks by se mohl k tomuto kroku odhodlat již brzy. Tento případ však vůbec není tak jednoduchý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Starbucks se dostal k určitému podílu nastávající Bakkt platformy pod podmínkou, že v roce 2019 umožní svým klientům platit v kryptoměnách. Jak to však Starbucks udělá, zatím není vůbec jasné.

Co vlastně bude umět Bakkt?

Provozovatel Newyorské burzy spouští Bakkt – globální platformu k obchodování kryptoměn

Co číst dále?

Winklevoss: Kryptoměny nepotřebují regulace, ale kryptofirmy ano!

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře