Pokud se Bitcoin neudrží nad 3 500 USD, propadne se o dalších 50 %! – Poslední nadějí je Fidelity

0
(0)

Během posledních 24 hodin se cena Bitcoinu zvýšila o pár desítek dolarů (z 3 451 USD na 3 526 USD v době psaní článku). Stalo se tak poté, co burza Fidelity oznámila, že plánuje spustit Bitcoin Custody službu již v prvním čtvrtletí 2019. Hodnota kryptotrhu v noci vzrostla o 2 miliardy dolarů.

Proč je Bitcoin stále zranitelný?

Zotavení Bitcoinu zabránilo dalšímu poklesu ceny. Obchodníci se však přesto shodují v tom, že dominantní kryptoměna je stále zranitelná. DonAlt – technický kryptoměnový analytik – uvedl, že pokud Bitcoin nezůstane nad hranicí 3 300 až 3 500 dolarů, může jej čekat rychlý pád. Ten se pravděpodobně zastaví až při hranici 2 000 USD.

Bitcoin by se také mohl vyhnout poklesu pod 3 000 USD. Stalo by se tak ovšem jen v případě, že by se dokázal znovu vyšplhat na hodnotu 4 000 USD. Na základě předchozího vývoje a nedostatku dynamiky hlavních kryptoměn je však nepravděpodobné, že by Bitcoin v krátkodobém čase inicioval takto silnou korekci. I trader známý pod jménem Mayne trvdí, že pokud by BTC nedokázal zachovat svou dynamiku na současné úrovni, tak by jeho hodnota mohla rychle klesnout pod 3 000 dolarů. Mayne ještě předtím zdůraznil, že Bitcoin by během několika následujících týdnů mohl padnout o dalších 50 %.

Hlavní hnací katalyzátory

Největšími katalyzátory růstu by mohly být Nasdaq a Fidelity. Společnost Nasdaq v prvním čtvrtletí 2019 spustí Bitcoin futures. Fidelity plánuje do března 2019 uvést Bitcoin na trh.

Během předchozích medvědích trhů byly kryptoměnové trhy pomalé a tiché. Zajímavé investiční prostředky a projekty, které by potenciálně mohly podpořit trh, tehdy neexistovaly. Investorům by aktivní zapojení některých z největších finančních institucí na světě mohlo posloužit k ujištění dlouhodobého výkonu a síly kryptoměn.

Závěr

Po 85% poklesu hodnot kryptoměn je sentiment týkající se kryptotrhu nepochybně nulový. Jak řekl generální partner společnosti Multicoin, Vinny Lingham, krypto-zima se může proměnit na nukleární zimu. Zejména pokud společnosti a blockchainové projekty budou pokračovat v bojích i v následujících měsících.

Co číst dále?

Bitcoin v objeme transakcí překonal PayPal – co to znamená do budoucnosti?

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Katarína S.

Zdroj:
ccn.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Magor

Už ať to spadne nejlépe na 0 furt melete jedno a to samé pořád dokola , kryptoměny jsou v prdeli stejně .Osobně neznám nikoho kdo bude investovat do něčeho co má klesající tendenci a jestli si nějaký blbec myslí že pokud BTC klesne na 1200 usd a pak opět vystřelí na horu tak je to opravdu blbec naivní .Když vezmu ceny ETH ,LTC ,BCH atd které klesli na totální minima a nikdo to není schopen kupovat (protože ti investoři tam zkratka nejsou ) tak vám ani ten zkurvený BTC nikdo kupovat nebude ani za cenu 1 200 usd , jo pár hlupáku to možná vyžene z 1 200 na o 100 či 150 usd výš a už se to nikdy nevrátí na ceny jaké to mělo a čím menší bude celkový marketcap celého trhu kryptoměn tím menší zájem o ně bude a tím to půjde všechno do sraček odkud to přišlo .Pokud vám kryptoměny nebudou stabilně a z dlouhodobého hlediska alespoň maličko vykazovat dlouhodobý růst tak tam nikdo investovat nikdy nebude a bude a kryptoměny budou jen taková hračka spekulantů kterých taky po čase bude ubývat a tím to půjde všechno doprdlele a je úplně fuk jestli to bude XRP či nadějný TRON , BTC vezme všechno sebou a jen totální hlupák si může myslet že BTC půjde do prdele a všechny ostatní altcoiny budou růst do výšin .

samslav84

Kryptomeny z dlhodobého hľadiska vykazujú slušný rast.

spot_img