[ZPRÁVY Z TRHU] Dnes rosteme dále • Bitcoin Cash se vrací do normálu • Velké změny v TOP 5!

0
(0)

Tento týden se trh s kryptoměnami vyvíjí směrem nahoru. Za posledních sedm dní většina coinů vyrostla o více než 20 %. Některé kryptoměny si dokonce připsaly téměř 100% zisk. Nedávno všechny ohromil Waves a poslední dva dny zažívá explozivní růst i Bitcoin Cash.

O fenomenálním růstu Waves jsme psali v těchto článcích.

Tento týden to vyhrál Bcash

Tento coin měl po nedávném forku velké problémy a rychle ztratil dvě třetiny své hodnoty. Před pěti dny vytvořil nové all time low na hodnotě ~ 75 $. A pak to přišlo.

Obrázek řekne více než sto slov. Podívejte se na graf. Tak co? Nastoupili jste včas?

4h BCH/USD - Bitstamp

Bitcoin Cash se po tomto výkonu dostal zpět na své tradiční 4. místo s náskokem cca 800 milionů dolarů před nejbližší konkurencí.

Velké změny v první pětce TOP kryptoměn

Bitcoin Cash je tedy zpět. Krize po nešťastném forku je na první pohled zažehnána, a pokud bude současný růst ještě alespoň dva dny pokračovat, možná se dočkáme další pumpy Bcashe. Po každém velkém růstu všude zákonitě následuje velký pád. Do long pozic tedy vstupujte opatrně a nezapomínejte si vždy nastavit stoplos. Velmi snadno se totiž může stát, že cena během několika minut padne o 20 % a byla by škoda přijít o předešlé zisky.

coinmarketcap

Stellar vs. EOS

Velmi zajímavě vypadá boj o páté místo na coinmarketcap. Coiny EOS a Stellar mají víceméně stejnou kapitalizaci a rostou v podstatě stejným tempem.

V nejbližších hodinách a dnech tedy můžeme očekávat, že se budou střídat na páté příčce a rozhodne asi až další větší propad.

Ethereum vs. XRP

Za zmínku stojí i boj Etherea s XRP.

Oba projekty mají z dlouhodobého hlediska velký potenciál. Ethereum však v posledních měsících zažívá velmi těžké časy, zatímco XRP se začal používat na transakce přes XRapid – technologie, kterou již používají i banky.

Token XRP tak relativně nedávno předběhl Ethereum a usadil se na druhé příčce. Tato událost otřásla celou krypto-komunitou. Mnoho lidí totiž XRP nepovažuje za kryptoměnu a vidět ji na 2. místě je pro ně těžké.

Každopádně Ethereum předvedlo další bull-run a oproti XRP narostlo o 10 %. Aby se dostalo zpět na druhé místo, musí získat ještě další 3 miliardy dolarů v kapitalizaci. Pouze pro představu, to je přibližně kapitalizace Bitcoin Cash.

Poznámka na závěr

Na trhu s kryptoměnami nyní převládá euforie. Je však důležité udržet své emoce na uzdě. Tento růst rozhodně není zdravý. Po silném bearish trendu vše pět dní stoupá, poslední dva dny dokonce velmi agresivně. Je jen otázkou času, kdy se to zlomí a zase budeme v červené.

Obchodujte tedy s rozumem. Nákupem totiž jdete proti trendu. A pokud chcete shortovat, vyčkejte na pořádný signál. Jak jsme zmiňovali ve včerejším přehledu trhu, Bitcoin může v pohodě růst až na 5 000 – 6 000 dolarů. Viz článek:

[KRÁTKÝ PŘEHLED] Dnes nám vládne zelená – Většina kryptoměn závratně stoupá!

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO:

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín napsal Samuel S.

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img