[ZPRÁVY] Kryptoměny přes Velkou noc stoupají – BNB na novém All-Time-High

1

Velká noc je zatím pro kryptoměny velmi přívětivá. Po propadu z minulého týdne se většina coinů dostala zpět na koně a dnes už útočí na nová letošní maxima. Je otázkou, jak dlouho tento trend bude pokračovat. Nálada na trhu je zatím pozitivní, ale žádné stoupání netrvá věčně.

Podle stránky KMcap.eu se dnes průměrná cena Bitcoinu dostala nad 5 300 $. V minulosti tato hladina představovala rezistenci. Jsme tedy velmi zvědaví na reakci BTC. Velmi pravděpodobný je další pokles, který může teoreticky skončit mnohem hůře než ten před dvěma týdny. V případě, že bychom potvrdili průraz a BTC by se dostal do okolí 5 400 $, to bude dost dobrý signál k nákupu.

Disclaimer: Tento článek nelze považovat za investiční poradenství. Za případné ztráty obchodováním na burze nejsme zodpovědní.

Na našem investičním webu Trading11 včera vyšla analýza od IXOYE. Situace na trhu se nemění, tento graf vypovídá sám za sebe:

h6-190419-razítko-t11
6h BTC/USD – Bitstamp – Zdroj: Trading11.com – Autor: IXOYE

Pokud máte zájem o pravidelné analýzy, aktualizace altcoinů, zajímavé články o obchodování a signály, které vám říkají co a kdy nakoupit/prodat, můžete využít 20% velikonoční slevu a koupit si náš nový produkt SignályVznikl spoluprací dvou největších komunit obchodníků s kryptoměnami – Trading11 a Crypto Kingdom.

Binance Coin na novém historickém maximu!

Burza Binance neustále dokazuje svoji kvalitu. Kromě úspěšného ICO launchpadu, skvělé obchodní platformy a milionů spokojených zákazníků má i coin s reálným využitím. Binance Coin (BNB) dnes vytvořil nové historické maximum a jako první kryptoměna definitivně překonal medvědí trend, který začal v roce 2018.

Tip na nákup BNB jsme vám dali již před několika měsíci. Více info, i spolu s technickou a fundamentální analýzou a predikcí, jak by BNB mohl pokračovat, najdete zde:

(Článek pokračuje pod odkazem.)

260 % za tři měsíce – Binance Coin [BNB] útočí na nejvyšší pozice – Vyplatí se ještě nakoupit?

Čína připravuje vlastní kryptoměnu – Nahradí RMB

Technologie blockchain je sama o sobě neutrální. Je pouze na lidech, jak ji využijí. Některá využití jsou pro lidstvo prospěšná, jiná zas vysloveně škodlivá. Záleží na vás, jak vnímáte nejnovější zprávu z Číny, podle níž se tato komunistická země chystá nahradit státní měnu RMB její kryptoverzí.

Více o krypto-RMB naleznete zde.

MakerDAO – Čeká nás zvýšení poplatků za stabilitu?

Dai je ultimátní decentralizovaný stablecoin, který si drží hodnotu 1 $ díky dluhu v kryptoměně Ethereum. Stabilita této kryptoměny však má i svou temnou stránku. Uživatelé musejí platit poplatek za stabilitu, který se momentálně rovná 11,5 %. Nebylo to však takhle vždy. Relativně nedávno byl poplatek za stabilitu pouze 3,5 %, o jeho zvýšení se rozhodlo hlasováním.

Zdá se, že bude následovat další zvyšování poplatku – tentokrát o 3 %. Více o tomto tématu najdete na stránce Cointelegraph.com.

Ruská tajná služba vyžadovala od médií úplatek $1 milion v Bitcoinech!

O tom, že se Bitcoin používá také na ilegální činnost, nelze pochybovat. Jde přece o decentralizovanou platební síť, kde není možné vrátit transakce. Že je však v oblibě i mezi politiky, to věděl jen málokdo. Na titulní stránky se dnes dostala zpráva o kuriózním vyžádání úplatku v Bitcoinech od mediálního mogula.

Více info naleznete na stránce Bitcoinist.com.

Co číst dále?

Bitcoin se dostane zpět na 20 000 $ – bude to však dlouhá a strastiplná cesta

Tento článek je přeložen ze slovenského originálu, který pro vás připravil náš šéfredaktor Samuel S.

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kokršpaněl Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kokršpaněl
Host
Kokršpaněl

Ovce nakoupili BNB na novém All-Time-High a ted je tam výplach a ovce ztrácí své těžce nabité prašule chacha cha .Jak psal nějaký Jožin na redditu prodal všechny kryptoměny a nakoupil jen BNB doufám že ještě zastavil barák a proměnil to na BNB a do pár měsíců si koupí dva baráky cha cha cha cha