[Zprávy] • Blockchainové startupy vybraly za 6m více než 822 mil. USD • Bitfinex otevírá registraci pro IEO • další novinky dne

0
(0)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Dnešní zprávy zahrnují informaci o tom, že Cardano se přidává ke skupině pro regulaci kryptoměn, blockchainové startupy vybraly za prvních 6 měsíců více než 822 mil. USD, Bitfinex zahájil registraci pro IEO a japonská centrální banka chce regulovat Libru. 

Blockchainové startupy vybraly 822 mil. USD

Nová zpráva společnosti Outlier Ventures z odvětví ukazuje, že investoři jsou stále ochotni riskovat a investovat do nových blockchainových startupů. Podle průzkumu vzrostly investice do startupů v oblasti blockchainu v první polovině roku 2019 o více než 822 milionů dolarů. Z těchto transakcí ke 159 došlo v počáteční fázi vývoje, což naznačuje, že odvětví stále přitahuje nové investory.

Cardano Foundation se přidává do skupiny pro regulaci kryptoměn

Cardano Foundation, jedna ze tří organizací podílejících se na vývoji Cardano blockchainu a kryptoměny ADA, se nedávno připojila ke globální obchodní skupině Global Digital Finance (GDF), aby pomohla stanovit regulační pravidla pro kryptoměny. Cardano Foundation prošla „povinným přísným procesem“, aby se připojila k londýnské průmyslové organizaci GDF, která stanovuje „komplexní kodex chování a zastřešující principy“, pokud jde o nabídku tokenů a správu fondů. Vstup do GDF znamená, že Cardano Foundation vstoupila do několika pracovních skupin, které se týkají KYC pravidel a požadavků na boj proti praní špinavých peněz (AML).

Bitfinex zahájil registraci na IEO pro Ultra Protocol

Bitfinex pokračuje v rozšiřování trendu IEO otevřením registračního procesu pro Ultra Protocol. IEO je naplánováno za 11 dnů, tedy na 16. července, prostřednictvím platformy Tokinex. Bitfinex IEO nabízí výrazně nižší vstupní investici ve srovnání s jinými burzami. IEO Bitfinex umožňuje uživatelům nakupovat tokeny v hodnotě pouhých 20 USD a maximální limit je 5 000 USD. Bitfinex od IEO očekává, že vybere až 5 milionů dolarů.

Japonská centrální banka chce regulaci Libry

Japonská centrální banka se oficiálně připojila k debatě o Libře – nové kryptoměně Facebooku, která má být uvedena příští rok. Zástupce banky nyní také tvrdí, že i Libra bude muset podléhat předpisům proti praní špinavých peněz (AML). Ohledně Libry se obzvlášť mezi centrálními bankami zvedá mnoho protestů, článek na toto téma připravujeme.

Co číst dál?

Binance zalistovala Dogecoin, cena ihned vyletěla o 30%

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img