Binance zalistovala Dogecoin, cena ihned vyletěla o 30%

6
dogecoin doge

Kryptokomunita má smysl pro humor. Coin, který vznikl původně jako vtip a recese, byl dnes zalistován na kryptoburze Binance v zajímavém sledu událostí. Cena Dogecoinu v reakci na zalistování vystřelila o 30%. 

Tip: Více o Dogecoinu si můžete přečíst zde.

Na začátku toho, co skončilo zalistováním Dogecoinu na Binance byl aprílový žertík lidí kolem Dogecoinu, kteří vyzvali followery, ať hlasují o novém CEO. Mezi kandidáty, osobnostmi z kryptoscény, byl i Elon Musk, který vyhrál hlasování. Následoval tweet Elona Muska, který se prohlásil za bývalého CEO Dogecoinu.

Následně se někdo zeptal na Twitteru přímo Vitalika Buterina, co si myslí o Dogecoinu. Odpověď byla možná pro někoho překvapivá, Vitalik Buterin je zastánce Dogecoinu:

Zajímavé je, že už 27.6. se vyrojily dohady o prudkém růstu Dogecoinu, se kterým souhlasila i další, kontroverzní osobnost kryptoscény, John McAfee.

Poté se objevilo oznámení kryptoburzy Binance, že v tomto případě uděluje výjimku a zalistuje Dogecoin (bez poplatku). Oznámení potvrdil i CEO Binance na svém Twitteru s odkazem na Elona Muska.

Pochopitelně cena Dogecoinu okamžitě vyletěla o více, než 30%. V reakci na to začaly podporu pro Dogecoin přidávat i další platební systémy. Je ještě třeba připomenout, že Dogecoin byl zalistovaný i na kryptoburze Coinbase (v květnu).

Závěr

Na tomto sledu událostí je krásně vidět, jak je celá kryptokomunita propojená a zatím pořád relativně malá. A co zmůže několik tweetů od těch správných osobností. A co vy, vlastníte nějaké Dogecoiny?

Co číst dál?

Dogecoin (DOGE)

6
Komentujte

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
HmmRichard KovaříčekPetr Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Hmm
Host
Hmm

Tak teda nevim, ale na Coinbase jsem Dogecoin nikdy neviděl…

Richard Kovaříček
Host
Richard Kovaříček

DOGE není zalistovaný na Coinbase

Richard Kovaříček
Host
Richard Kovaříček

DOGE – Not available on Coinbase for trade… DOGE není zalistován na Coinbase… Pro méně intelektuálně zdatné. Hmm má pravdu.

Hmm
Host
Hmm

Hmm má vždycky pravdu 😉

Petr
Host
Petr

Zalistovani je na binance

Petr
Host
Petr

Pro osly co mi dali minus

Binance Will Dogecoin (DOGE)

 

Binance1 day ago

Fellow Binancians,

Binance will list Dogecoin (DOGE) and open trading for DOGE/BNB, DOGE/BTC, DOGE/USDT, DOGE/PAX and DOGE/USDC trading pairs at 2019/07/05 12:00 PM (UTC). Users can now start depositing DOGE in preparation for trading.

DOGE Listing Fee: 0 BNB. 

Details:

About Dogecoin (DOGE)FeesRules

Risk warning: Cryptocurrency investment is subject to high market risk. Please make your investments cautiously. Binance will make best efforts to choose high quality coins, but will not be responsible for your investment losses.

Thanks for your support!

Binance Team

2019/07/05